Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőként mennyi fizetést...

Pályakezdőként mennyi fizetést kérjek/kérhetek?

Figyelt kérdés

Egyetemi végzettséggel a szakmámban dolgoznék, biztosan meg fogják kérdezni, hogy mennyit kérek, de mit mondjak?

Pár hónapos gyakorlaton voltam egy másik cégnél (nagyobb és elismertebb, mint ahova jelentkezni szeretnék most), de amúgy nincs gyakorlatom sajnos.


2012. jan. 13. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi a végzettséged? Mert ez attól is függ.
2012. jan. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talán ha begépelnéd a szakmád+alapfizetést a google-ba ott kiadja.

Szerintem lehet azért valami fogalmad a saját szakmád anyagi oldaláról.

Kérdés mennyit kell dolgoznod, túlóra van-e, mekkora felelősség van rajtad, pl. pénztár, kapcsolattartás és minden olyan dolog amivel a céget képviseled illetve milyen szinten véded az érdekeit gondolok itt a bizalmas infora stb.

Addig ne hozd fel amíg ők nem kezdenek bele ez a része már az interjú végén van és ők dobják fel a témát. Amíg ez nem történik meg ne térj rá.

2012. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Könnyűipari mérnök - nyomda és média szakirányon


Számítógépes munkát fogok végezni, a könyv beérkezett adatait (oldalait) kell ellenőriznem nyomtathatósági szempontok alapján majd tovább feldolgoznom.

Ha elnézek valamit, kinyomtatják-->milliós kár.


Nem találtam a google-ben ilyen jellegű munkát, ezért kérdezem itt.

2012. jan. 13. 14:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem találtál róla semmit akkor várd meg mennyit ajánlanak és döntsd el megéri-e.
2012. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezért 180-200 nettót én tuti elkérnék a felelősség miatt. De okosabb lenne, ha inkább szakmai körökben tájékozódnál, pl. akik fölötted jártak, biztos ismersz pár embert, kérdezd meg, ők mennyiért dolgoznak.
2012. jan. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!