Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetem után stewardess?

Egyetem után stewardess?

Figyelt kérdés

Nyelvek. oké

Gyógyszerészeti egyetemet szeretnék elvégezni de annyira vonz maga a légikisasszonyság is. Elvégezném a gyógyszerészeti egyetemet, ami 5 év, aztán meg 1-2 évig kipróbálnám a stewardessek életét, valamilyen nagyobb társaságnál. Mit gondoltok?


2012. jan. 14. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát hajrá:)
2012. jan. 14. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
A gyógyszerész legalább olyan nehéz és annyi energiát kíván mint az orvosi. Ha elvégzed, akkor őrültség stewardessnek menni. Arról nem is beszélve, hogy egyáltalán nem könnyű a stewardessek élete, nem olyan mint a filmekben.
2012. jan. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
ha ribanc vagy oké, de akkor nem értem miért kell egyetem
2012. jan. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért a nyaleveken kívül "okénak" kell lennie a kinézetednek és a viselkedésednek is..
2012. jan. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Fogadjunk mindjárt kapom: "én nem tartom magam szépnek, de a környezetem szerint az vagyok.."

:D

2012. jan. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
haha. :) Nem vagyok olyan. Sem ribanc. Amúgy meg kiváncsi voltam csak a válaszokra. Ekkora buta azért én sem lehetek, hogy tanulással töltök el 5 évet, aztán meg mosolygással keresem a pénzem. Szó mi szó, régebb érdekelt a légikisasszonyi élet, de ha már tanulok, akkor tanulok annyira, hogy érvényesüljek olyannyira, hogy eltudjak jutni olyan helyekre is, amelyek érdekelnek, vonzanak. Amúgy meg nem 14 vagyok, hogy azt állítsam, amit az előző írt. Magamról tudom megjelenésemmel semmi gáz nincs. :)
2012. jan. 14. 14:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt a legkevésbé van szó a mosolygásról.


Neked kell tüzet oltani, neked kell a pánikoló utast lenyugtatni, neked kell elmagyarázni ötvenszer (mert hülyék mindig akadnak az utasok között), hogy kösse be magát, üljön le fel- és leszálláskor; van, aki pofázik hangosan és telefonál, miközben te azt mutogatod, hogy kell felvenni a maszkot meg a mentőmellényt, mert fel sem fogja, hogy a saját élete múlik a figyelmén, van, aki nagyobb méretű cuccot akar felvinni, mint a megengedett...

Meló van karácsonykor, szülinapkor, éjjel és nappal, és neked mindig az előírtak szerint kell kinézned, tökmindegy, milyen fáradt és rosszkedvű vagy.


Szóval ez nem olyan cuki dolog, mint hiszed. Aki nem szereti a repülést, nem szeret emberekkel foglalkozni, az 2-3 év után bedobja a törölközőt, szóval még azelőtt, hogy igazán nagy pénzeket keresne.

2012. aug. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!