Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Stewardess munka érdekelne, a...

Lunetta kérdése:

Stewardess munka érdekelne, a követkő tapasztalataimmal szerintetek mik a kilátásaim?

Figyelt kérdés
turizmus-vendéglátás szakon diplomáztam,gyakorlatomat Rodoszon egy hotelben töltöttem le(4 hónap),aztán Londonban dolgoztam egy hotelben pincérként(10 hónap),majd Olaszországban laktam ahol egy nyelvsuliba jártam egy évig,nyáron pedig animátor voltam Szicílián egy hotelben.angol és olasz középfokon megy,sőt az olasz kicsit jobban is....Szerintetek?Ja és táncolok,sportos testalkatom van,168 cm magas vagyok....v

2011. nov. 12. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Az előéleted aztán teljesen midnegy..Jelentkezni kell egy tanfolyamra, ha ott megfelelsz az előírásoknak, átmész az egészségügyi vizsgálaton, adott estben ki tudod fizetni a tanfolyam költséget akkor miért ne lehetne belőled utaskisérő....
2011. nov. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A nyelvtudás és a magasság kulcsfontosságú hozzá, viszont nem könnyű megkapni egy ilyen állást. Magyarországon rendszerint nincs felvétel, ezért már az állásinterjú, és a későbbi tanfolyam miatt is valószínűleg külföldre kell majd utaznod. Viszont ha ott megfelelsz a több körös interjún (szituációs gyakorlatok, pénzváltás stb.), és sikerül elvégezni a kurzust (úszás tudás elengedhetetlen), akkor lehet belőled stewardess.
2011. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!