Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez mit takar? Ugye nem épp...

Ez mit takar? Ugye nem épp tisztességes állás-ajánlat?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert gyanús eléggé.


Ilyen mondatok vannak az álláshirdetésben (hostess állásról van szó):


- ...keresünk...független, csinos, modern gondolkodású hölgyeket...exkluzív környezet...kimagasló jövedelem...előny, ha vidéki.


Tehát szerintem ez egyértelmű, ti mit gondoltok? És ha tényleg arról van szó, amire én gondolok, akkor hogyhogy nem jelenti ezt senki? Vagy ez legális? Szerintetek is azt jelenti, h prostinak keresik kb? Nem értem.


2012. jan. 16. 16:51
 1/5 A kérdező kommentje:

ja meg a kedvenceim:


- Keresem nőies, szép arcú, lányt ügyintézői, személyi hostess feladatok ellátására...


- Bikinis képet kérjük mellékelni...

2012. jan. 16. 16:55
 2/5 anonim ***** válasza:
igen 1értelmű...
2012. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ide bizony ribancokat keresnek!
2012. jan. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
uhh... ki hitte volna... és ez legális így hirdetni, h ilyen egyértelműen? vagy lehet ezt jelenteni valahol?
2012. jan. 17. 11:53
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet és mint látod, burkolt hirdetés, ergo nem tud mit kezdeni vele senki, mert le lehet tagadni. De felesleges procedúra feljelenteni. Tudod hány ilyen hirdetés van a neten? Nettó végtelen.
2012. jan. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!