Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ez kamu a következ...

Szerintetek ez kamu a következő ígéret?

Figyelt kérdés

Nemrég küldtem egy önéletrajzot (telefonos) egy céghez, kaptam is választ, viszont nem tudtam elmenni interjúra. Ezt a választ kaptam :


Tisztelt Hölgyem / Uram


„TeleSales” „TeleMarketing” jeligével érkezett hozzám a közelmúltban az CÍM –ra. az Ön Pályázata. Önéletrajzán keresztül értékes értékesítés felé nyitott mindezidáig eredményes leendő munkatársat ismerhettünk meg Önben . Az akkor lehetőségként kínált Call Centeres munka számomra ismeretlen okból végül még sem nyerte el az Ön tetszését, de mivel Ön nyitott az értékesítés felé vagyis szerepel az Ön munka keresési paraméterei között sőt eddigi munkái között is így,engedje meg nekem, hogy felhívjam a figyelmét egy egészen más értékesítési és / vagy szponzorálási lehetőségre. A tevékenység végzéséhez irodát, folyamatos képzést és minden egyéb háttértevékenységet is biztosítunk.


Ha az Ön munkakeresése továbbra is aktuális akkor ezúton engedje meg nekem,hogy szeretettel meghívjam Önt és barátait ismerőseit is 2012-01-19 csütörtök 17:30 vagy 2012 szombat 10:00 -kor tartandó ( költség és kötelezettség mentes ) Üzleti Tájékoztatónkra


Helyszíne : CÍM ( utolsó bejárat )


Kérem,hogy az ideális „Résztvevő szám” tarthatóságának érdekében Részvételi szándékát (… fő) választott időpontot felmerülő kérdéseit a CÍM mailen jelezze felénk !



Pályakezdő vagyok, 2 hónapos be nem jelentett munkatapasztalattal, és máris irodát adnának? Szerintem kamu, és rám terhelnék az összeget.


2012. jan. 17. 17:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Saját irodát nem hiszem, hogy kapnál, de egy közös irodában végezhetnéd a feladataid egy részét.


Mivel téged érdekel az értékesítés, ezért érdemes megnézned, hogy milyen munkalehetőséget ajánlanak, veszítenivalód nincs, csak egy kis időd. Ha meg tetszik a munka, akkor sokat nyerhetsz.


Majd írd meg mi volt ez, mert kíváncsi vagyok, hogy melyik cég küld ilyen szöveggel üzenetet.

2012. jan. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia ilyen már volt nekem is, az lesz hogy egy "bróker" melót fognak ajánlani amivel álom lóvékat "fogsz" keresni ha rá tudod tukmálni az ismerőseidre, persze ennek nagy részét úgy tarthatod meg ha x ideig az ügyfelük marad különben vissza kell fizetned, valamint a "képzéseik" is drágák nagyon.Egy pár órát megér az életedből de készülj fel hogy ez lesz és ne engedd magad rászedni;)
2012. jan. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!