Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik honlapon található a...

Melyik honlapon található a Szocális és Rehabilitációs munkahelyeket tartalmazó lista?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék életemben elöszőr új munkahelyen dolgozni és 2014. Január elején szeretnék kezdeni a leendő 1. új munkahelyemen a munkát. Mivel úgy érzem nem sok esélyem lesz arra hogy Salva Vita Alapitványal és a munkahelyi közvetitő cég segitségével új munkahelyre kerüljek 2014. január időszakában.


Jelenlegi munkahelyemen ahol 2009. ősze óta dolgozom tavaly május óta nem igazán érzem jól magamat nehéz lenne felsorolnom az egészet. 1. Nincs lehetőségem arra hogy a heti 20 órás műszakomat lecseréltethessem, heti 30 órás műszakra amikor több mint 3 éves lesz a munkaviszonyom. 2. Tavaly május óta nem igazán foglalkoznak velem amivel hasznosan tölthetném el a műszakomat,(nem kompaktibilis a dolgozói létszám a munkamennyiség számával). Ezért a legjobb (Szakmunkás végzettségel rendelkező) dolgozók kapják és a legrégebben dolgozók kapják a munkákat többször.

3. Iskolai időszakom véget 26 éves koromtól kezdve dolgozom. És mivel a magán életem negativ szinten gyökresen megváltozót a munkába lépésem 2 éves évfordulója elött, ezért 32 éves koromtól kezdve élvezni szeretném pozitiv irányban is az életemet.

4. Szeretném ha lenne nekem is saját magán életem 32 éves koromtól kezdve 36 éves koromban szeretném ha lenne esküvőm nekem is.


Jelenleg azért nem megyek el új munkahelyre 2014. elött mert anyagilag nem vagyok rá felkészülve, és nem beszélve arról több a dolgozói létszám csökkentés egyre több munkahelyeken. Ha ezt tennék anyagi háttér nélkül vágnék neki a nagy világba a nyilt munkaerő piacnak is, az olyan lenne mintha mentő mellény nélkül és mentő csónak nélkül hagynám el a süllyedő hajót.


2012. jan. 18. 15:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!