Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a foglalkoztatást helyettesítő támogatás le csökken 28500 Ft-ról 22600Ft-ra?

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi lennék,hogy más emberek akik ebbe a helyzetbe vannak mit tudnak csinálni. Hisz ez a 28500 is nagyon nevetségesen kevés volt.

Most még 6000 Ft-al kevesebb is lesz.


2012. jan. 18. 16:56
 1/5 A kérdező kommentje:
****22800Ft-ra,,bocs
2012. jan. 18. 17:05
 2/5 anonim ***** válasza:

Eddig se arra adták, hogy megélj belőle, hanem azért, mert valami kis minimumot adni kellett...

Mit tehetsz? Elmész oda, ahol kapsz munkát, ennyi. Ha ez külföld, akkor külföld.

2012. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát nekem van munkám igaz nem bejelentett,de akinek ebből kellene meg élni azzal mi lesz? Dögöljön meg?Már mindennek van határa. Én sem az én hibámból nem kapok bejelentett munkát.

Naja külföldre a kínai ,meg ide jön és árulja a bóvli cuccaikat,na meg a Románok,stb...nem sorolom.

2012. jan. 21. 16:32
 4/5 anonim válasza:
Mi is ebben a helyzetben vagyunk csak nálunk megyeszékhelyhez képest még feketén sincs meló, ha csak nincs valami jó ismerősöd. Meg lehet illetve kell dögleni hiszen túl sok a szegény.
2012. jan. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most olyan helyzetbe kerültem, hogy kapom ezt az "összeget", és lenne egy munkahely, és egy támogatott képzés is kilátásban! Viszont csak a bérlet, amit utólag majd egy hónap múlva megtérítenek ugyan 20000Ft!!! Ha ezt kifizetem most nemhogy a rezsit nem tudom kifizetni, de ételre sem telik. Akkor hogyan menjek dolgozni, tanulni evés nélkül???? Nem vagyok eltartott, nincs se család se rokon aki legalább most segíthetne elindulni. Csapdában vagyok, mit tehetnék???
2012. febr. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!