Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen passzív jövedelemforrás...

Milyen passzív jövedelemforrások léteznek amikhez nem kell internet, és elég hetente egyszer foglalkozni vele?

Figyelt kérdés

A haszon legyen legalább 70 ezer forint egy hónapban a dolgon.


Nem számít ha legális, ha illegális, csak ne legyen büntethető.


Ötletek?


2012. jan. 19. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy bestsellert.
2012. jan. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen például a zsebpénz. Ha havonta legalább hetvenezer kell, akkor hetente egyszer oda kell állni apuci elé, és szólni, hogy szükséged lenne 17500 Ft-ra. Abszolút legális, így nem is büntetik.
2012. jan. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, ami illegális, de nem büntethető? Te nagyon hülye vagy.


Egyébként tök egyszerű: Tegyél be a bankba 8 400 000 Ft-ot 10%-os kamatra, és havonta felvehetsz 70 000 kamatot.

2012. jan. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Istenem, ez már megint a szánalom szintje...
2012. jan. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Passzív jövedelemforrások lehetnek:

-vállalkozás

-ingatlan

-értékpapír


Természetesen a fentiek egyike sem jelent autómatikusan passzív jövedelmet, de mindhárom megfelelhet a feltételnek, ha jól rakod össze, vagy ha sok pénzért megveszed, amit más jól rakott össze.


A kérdésed azt sugallja, hogy te úgy szeretnél magadnak passzív jövedelmet, hogy nem akarod megfizetni az árát. Ha nem ez a helyzet, és hajlandó vagy dolgozni és tanulni, akkor olvass Kiyosaki könyveket, elég jól leírja, mit érdemes csinálni, hogy ilyen jövedelmeid legyenek. Jobban, mint XY válaszoló a GYK-n.

2012. jan. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy a kérdező dolgozik, de a fizetése nem fedezi a kiadásait, ezért szeretne több pénzt, viszont több ideje munkára nincsen.
2012. jan. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Olyan bank nincs, ami neked 10% kamatot adna. Maximum 8 és jól vagy. Én épp ma kaptam meg a kimutatásokat, a kötvényeim +22%-ot realizáltak 1 év alatt. Dobj össze egy kis tőkét és fektesd be! Én az egészet visszaforgatom és valahogy egyre több van és még a főnököm se szívat, hogy hajtani kéne. Mondjuk ezért lettem vállalkozó, mert alkalmazottként életem során 10 napot viseltem el, de már ott is legszívesebben szemen köptem volna az illetőt.
2012. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.



Mondjuk ami nem, vagy nehezen bizonyítható te szerencsétlen!

2012. febr. 6. 00:28
 9/12 A kérdező kommentje:

Csupa veréb válasz érkezett...


Nincs itt valaki akinek élettapasztalata is van, és nem nyúlbéla?


Köszi!

2012. febr. 6. 00:29
 10/12 A kérdező kommentje:

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.


Így van.

2012. febr. 6. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!