Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthoni munkákkal kapcsolatban...

Otthoni munkákkal kapcsolatban milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon fontos lenne munkát találnom, ugyanakkor a sulim miatt csak otthoni munkát engedhetek meg magamnak. Viszont ezek között sok az átverés, vagy a semmit sem érő munka. Mit tudtok ajánlani, mi az ami például nektek már bejött?
2011. dec. 17. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz pl. fordítani vagy valamilyen cégnek otthonról bedolgozni, akkor halott az ügy!

Otthon végezhető munka ugyanis nincs!!!

2011. dec. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha valaki nagy pénzt ígér ,akkor az általában átverés mert ezt szeretnénk hallani! Bár ne így lenne! Én anno próbálkoztam! Már nem tudom a nevét De az oldalon egy nagy Tölgyfa van kirakva egy mezőn!Akkora humbug,közvélemény kutatás meg minden! És szerencsétlen fejemmel kipróbáltam ,és a lényege ,hogy te is átverjél másokat és minél több embert kell oda csábítani! Szóval józan ésszel kiszámoltam hogy hány embernek kell e e-mailezni,hogy te neked ez megérje!És jó tíz% -át tudod átverni ja és ha ők is komolyan gondolják csak a te piacodat fogják rombolni! Szóval nem sok jóval tudnék kecsegtetni! Inkább vállaljál,valahol négy órában bármilyen melót jobban jársz!
2011. dec. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!