Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha tartozás van a t-mobilnál,...

Ha tartozás van a t-mobilnál, akkor a munkahelyemen visszatarthatja a fizetést? Milyen jogon? Hol találok erröl infot?

Figyelt kérdés
van a nevemen tartozás, mert hülye voltam , hogy hittem az embereknek és 300.000ftos tartozást halmozott fel. most vacak 100.000ftos fizetésem felét visszatartják és igy nem tudok megélni. azt már sosem látom? utána jártam és a posta meg a t-mobile tartja vissza. ezt a postás dolgot sem értem.
2012. jan. 20. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valamelyik behajtó cég közbeiktatásával letiltották a fizetésedből a tartozásodat. A munkáltató pedig köteles levonni a béredből.
2012. jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezzel nem lehet tenni semmit? fellebbezni? igy éhen halok és utcára kerülök. nem tudom fizetni az albit
2012. jan. 20. 16:05
 3/8 anonim ***** válasza:
a neveden van, tök mindegy, hogy kinek vetted fel. Igen, jogosan járnak el, addig lesz tiltás, amíg ki nem csengeted az összes tartozásod. Másodállást javaslok, valahogy ki kell lábalnod ebből. Máskor pedig jól gondold meg, ha bárki arra kér, vegyél fel helyette hitelt, köss helyette szerződést. Ez gondolom jó lecke most Neked. Fellebbezni nem tudsz.
2012. jan. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bírósági végrehajtás miatt tiltanak le a fizetésedből. Erről korábban kellett kapjál levelet, akkor kellett volna fellebbezni.
2012. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad a barátságot pénzel keverni. Teljesen jogos az eljárás, legközelebb légy előrelátóbb.
2012. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
lány vagy?
2012. jan. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nyomást kellene gyakorolni arra az emberre aki azt a 300 ezres tartozást neked csinálta. bizonyítékot gyűjteni.pl. híváslisták lekérése a t-mobiltól, ha létezik ilyen. ha vannak mások is tanúnak, akik a telefonod a másik embrenél látták.


De mindenképpen meg kell fenyegetni az illetőt egy feljelentéssel, vagy menj az agyára, ordítsd le, zaklasd fel, satöbbi.


Amúgy meg: ha bajba kerülsz az albérlettel, szobát lehet bérelni fele annyiért.

2012. jan. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha jogerős határozatot kapott a munkahelyed akkor igen, tilthatják a fizetésedből.
2012. okt. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!