Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kereshet egy belföldi...

Mennyit kereshet egy belföldi kamionos?

Figyelt kérdés
S átlagba véve mennyibe kerül egy kamionos jogosítvány?

2012. jan. 20. 20:24
 1/4 anonim válasza:

60-70ezret

a jogsi már fél millióba is kerülhet

2012. jan. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
a belföldisek nem keresnek túl vastagon ha betartanak mindnet. és attol függ,hogy mire fizetnek. én mikor belföldes voltam közel 300 at kerestem de én a létezö összes szabályt megszegtem és napi 20 órákat mentem. kb akkoriba olyan 7-8 ezer ft jött volna ki ha szabályosan megyek
2012. febr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az nem semmi..... köszi a válaszokat :)
2012. márc. 4. 16:16
 4/4 zoli17 ***** válasza:

800e ből lerakod cakum pakk a jogsit.

belföldre 150-180 at saccolok. nemzetköziben is aki uniózik az keres jól, a haza járósok immel ámmal.

mehetsz éjjel nappal, szegheted a szabályokat kedvedre, ha nem kedvedre, majd utasításra... egész éjjelt átvezeted, átretteged rendőr ne érdeklődjön a vezetési időd felől.... 5 évente lejár minden!!! kb 200 guriga mire mindent meghosszabítasz!

2013. júl. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!