Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha a Google-höz szeretnék...

Ha a Google-höz szeretnék menni majd dolgozni, milyen szakmában induljak el?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen :)
2012. jan. 20. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
szakács legyél. A google-nél is esznek az emberek.. ;)
2012. jan. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hehe köszi :D

További ötletek? :D

2012. jan. 20. 22:32
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
php programozó,webdesigner,ilyesmi...
2012. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én így kapásból a bme-vik mérnökinfó szakát javaslom.

Én is oda járok és most vagyok másodéves. Egy nagyon átfogó mérnöki tudást ad az informatika területén. Sztem innen tudsz menni akárhova dolgozni. Google-höz is. Meg az országon belül állítólag itt van a legjobb képzés ezen a témán belül.


De ha spec google-nek akarsz dolgozni. Hát nem tudom...

2012. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Miért hardver oldalt tanuljon, ha csak szoftverrel fog dolgozni? ...
2012. jan. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Géplakatos :P
2012. jan. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem szeretném elvenni a kedved, de ha el is mész infó szakra. itt leginkább webnyelvekre lesz szükséged.

PHP, MYSQL,HTML,Javascript,Jquerry és még sorolhatnám ;)

Így ne indulj neki hogy hipp-hopp! ha nem is tudod milyen háttér munkák vannak! :)

//Az egyik felhasználó voltam ;)

2012. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Viszont a google nek is vannak szerverei. A google működése a külvilág számára rejtély, hogy hogyan sikerül ilyen gyorsan megtalálni annyi találatot. Csak tippek vannak rá, hogy működhet. A szervereket is működtetni kell. Csomó mindent lehet programozni. Nem elhanyagolható a matek sem és a mérnöki tudás sem. Ez az én véleményem.


De azt csináld ami jól esik. Én pl nem értek még phphoz meg ilyen webnyelvekhez. Tanultunk programozni, de ott is inkább egy általános tudás volt a cél, mint a gyakorlat megszerzése. Viszont könnyű sztem továbbfejlődni más nyelvekre így.


A fontos, hogy élvezd amit csinálsz. És tájékozódj sztem még a szakmákról.


Ez hogy a google-höz akarsz menni, sztem kicsit gyerekes felfogás. A google sem egy szent, sok csúnya dolog lehet az ő házuk tájékán is. Lehet később már nem tetszene annyira. :)


mérnökinfóshallgató

2012. jan. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!