Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beszél valaki középfokon vagy...

Beszél valaki középfokon vagy annál jobban franciául?

Figyelt kérdés
Lakhelyet, nemet és kort is légyszi:) Köszönöm!
2012. jan. 23. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, középfokon.


42 F.

Pápa, Kossuth utca

2012. jan. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Középfokon. 25/Nő. Bp.
2012. jan. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) konkurencia felmérést tartok, ugyanis úgy vettem észre, hogy ezt a nyelvet kevesen beszélik, így rágyúrnék, hogy meglegyen belőle a felsőfok.
2012. jan. 23. 17:30
 4/8 anonim válasza:
Én 2 év múlva franciát fogok tanulni.:D
2012. jan. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az sose árt, de ennek igazából csak olyan cégeknél van jelentősége, amelyeknek francia ügyfélkörük van. Az meg a világnak ezen a részén nem olyan gyakori, inkább a német meg az angol.

Szóval ha találsz ilyen céget, akkor tuti befutó vagy a francia felsőddel (HA a szakmai követelményeknek is megfelelsz), de összességében sokkal több helyre kell angol, vagy német valamilyen szinten.

Szóval a nagy számok törvényét is vedd figyelembe :P

2012. jan. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Angolul is beszélek, de úgy már olyan sokan, hogy nem számít kiemelkedő vagy különleges dolognak, sajnos.
2012. jan. 23. 18:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg akarok tanulni nagyon is,csak nincs kivel beszélgetni meg hogyan induljak el,eléggé jól ment középiskolába,csak sajnos azóta elsikkadt.
2012. jan. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Még időben nem tartok ott, hogy meglegyen a vizsgám, de felsőfokúm lesz. Jelenleg is viszonylag folyékonyan beszélek.

16F, Aszód

2012. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!