Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szegény voltál, gazdag lettél?...

Szegény voltál, gazdag lettél? Neked hogy sikerült?

Figyelt kérdés

sajna szegény kategóriának számítok, mindig arról álmodtam h majd egyszer jobb lesz, ha majd "nagy" leszek mindent megteszek egy jó állásért. aztán jött a fekete leves. Az élet egy fos.

Csak kiváncsi vagyok, h mégis, akinek sikerült, annak hogyan?


2012. jan. 26. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%

Ez nem lesz hasznos válasz...

Mi a végzettséged? Mit tartasz jó munkának? Mennyi lenne az a pénz, amitől úgy éreznéd, nem vagy szegény? Milyen kézzel fogható vágyaid vannak (kocsi típusa, lakás/ház nagysága)?

2012. jan. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%

Kedves kérdező, aki szerint az "élet egy fos"!

Te mit tettél azért, hogy jó állásod legyen, és jól keress?

2012. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

óóóó. ez szép, tiszta ház :((

édesanyámmal élek, de a higiénia szokásai katasztrofálisak :(

áá, hagyja pl h a mascska a f.szobába vizeljen...aztán ha bemgeyke jó büdös húgyszag van. a konyha is büdös+40 éves a csempe is, tökronda, a spajzajtóról ne is bezséljünk, förmedvény, na meg a f.szoba ajtó is.- Állitólag azt ki sem lehet cserélni mert leszakad a fal...no comment.

a fszoba is vmi kocamunkással lett megcsináltatva mert nekünk természetesen nincs pénzünk a normális mester megfizetni, de hányok a f.szoba látványától is nem csak a húgyszagtól.

na meg, régen mindig beengedte a kutyát a házba...attól meg tökbüdi votl az előszoba csempe, főleg ha felmostál. Egyszer pl jött hozzánk vki, és anyu ki akarta csippenteni az előszobát és felmosott előtte. Hát, nem kellett volna.... mondjuk ez az előszoba már le van csempézve, de a múltkor is beengedte a kutya

t, megint kezdtem érezni azt a büdi szagot. Egyszerűen unom már h régi rakás szar a ház és semmit sem lehet benne normálisan megcsinálni. A szobámat megcsináltuk, nem is panaszkodnék, de most meg látom h már elkezdett penészedni. hát ez őrület.

kocsiról nem is álmodozom. ruhát se nagyon tudok venni magamnak. meg a hús is luxus. nem merek férjhez menni és gyereket vállalni, pedig van pasim, de igy nem merem,. mert ezt a ganéul fizetett állásomat elvesztem ha terhes leszek aztán mi lesz.

Elég volt nekem h úgy nőttem fel h mindig a pénz miatt kellett aggódni mert soha nincs, ezt hallgattam egész gyerekkoromban. szégyellem is h szegény vagyok. gondotlam vmit félreteszek a fizuból, kb 1-2 év alatt egy kicsike kis öszeg talán összeállna és akkor mennék piacra árulni, bár nicns kocsim amiben árut hozzak, szóval ez se tudom hogy valósulhatna meg.

á, elegem van (

2012. jan. 26. 19:42
 4/12 A kérdező kommentje:

óóóó. ez szép, tiszta ház :((

ez helyett egy


Mit tettem? Hát, mivel úgy születtem h a amtekhoz hüyle vagyok ezért a jóül fizető tőzsdézéshez, közgazdász pénzügyi biszabaszokhoz meg bankár dolgokhoz, fogorvoshoz alapból nem volt esélyem...

aztán úgy kifejezett kézügyességem sincs semmihez....

egy bölcsészdiplomám van, de persze még neheziti a helyzetem h a rengeteg szarság miatt amit túl kellett élnem, amolyan szociális fóbiás lettem.

mondjuk a kilátástalanság miatt már 16 éves koromtól kezdve öngyilkosságon gondolkodom.

a fősikolát éhezve csináltam végig, volt h azt hittem összeesem a buszmegállóban. Meg volt h kb 15 perig néztem egy menüt, annyira ciki volt...mert két hétre maradt vmi 300 forintom, és nem tudtam hogy osszam be. nem akartam kaját venni magamnak, de nem birtam, és néztem nagyon sokáig mi az mi laktatósághoz képest olcsó...á, szörnyű. Nagyon szar éhezni. Amikor csak 2 szelet száraz kenyeret találsz, és a margarint kaparod ki a doboz széléről...

2012. jan. 26. 19:47
 5/12 A kérdező kommentje:
bocs a sok elírásért és egy-két értelmetlenre sikeredett mondatért
2012. jan. 26. 19:50
 6/12 A kérdező kommentje:
NA DE HOL VANNAK A NAGY ÉLMÉNYBESZÁMOLÓK?????????????
2012. jan. 26. 19:51
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
Kitartás! :(
2012. jan. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem rég óta, kb 2 éve dolgozok havi 300-320 órában, közbe meg üzletelgetek is meg más úton is áll pénz a házhoz, a párom is dolgozik, nemrég, hogy lementek az ingatlanárak, tudtunk venni egy olcsó kis lakást, már nem sokáíg fogok ilyen durván melózni, de még amíg lehet, amíg tudom, csinálom, hogy összeszedjek egy kis pénzt, hogy ha lesz gyeremekem, akkor ne nulláról kezdje az életet. Ahogy előtte éltünk, albérletből albérletbe költözve, nagymama kisszobájában, nyáron meg lakókocsiban, ahoz képest k---va gazdagnak érzem magam. A lakásra rengetegen irigykednek, csak azt nem tudják, hogy közbe alig látom a párom, a szex is ritka, ha hazamentem alszom, de fontosabb most a jövő megteremtése.
2012. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Éppen ezt a hozzáállást várja a rendszer. Ha már főiskolát el tudtál végezni valami szakma+nyelvtudás után pár év alatt összelehet hozni egy akkora tőkét aminek a kockáztatásával + kitartó munkával el lehet érni azt amire vágysz. Ehhez persze más beállítottság szükséges mint ami neked van. Elég gáz ha nem tudsz 2 hét alatt találni valami diákmunkát vagy nincs egy cimborád aki kisegítene egy-két ezressel mert éhezel amíg lesz lóvéd. Amúgy meg ne siránkozz, az emberek nagy átlaga örül annak legbelül ha valakinek szarabbul megy mint neki.
2012. jan. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
van munkám csak szarul fizet
2012. jan. 27. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!