Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 18 éves vagyok, B kategóriás...

18 éves vagyok, B kategóriás jogosítvánnyal, egy angol középfokú, és egy német középfokú nyelvvizsgával szeretnék júliusra diákmunkát Ausztriában. Milyen lehetőségeim vannak? Milyen munkaközvetítőhöz kell fordulni? Kell egyáltalán?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron Németországban dolgoztam, rokonok révén, az nagyon egyszerűen ment, beszerveztek egy céghez, s ott is termettem. Idén azonban ez a lehetőség nem adott, és nem tudom, protekció nélkül Ausztriában hogyan lehetne munkát találni.. Köszi a válaszokat!

L


2012. jan. 27. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Tőled jóval idősebb embereket átvernek. Ismerős nélkül, akármilyen közvetítő cégen keresztül kimenni nem biztonságos. A két nyelvvizsgádat szerintem itthon is tudnád kamatoztatni, nem kell mindjárt külföldre rohanni.
2012. jan. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig nem nagyon kellek sehova, árufeltöltői, pénztárosi, szórólapozási munkák adottak nekem is csak.. Nekem nagyobb pénzösszeg kéne, és az nem fog ebből összejönni.. Odakinnt kétszer annyit kereshetnék, ami jól jönne (muszáj) a továbbtanuláshoz..
2012. jan. 27. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Vmi gyorstalpaló OKJ esetleg?


Külföldön még erősebben érvényes, jó fizut az kap akinek magasabb a végzettsége.

Persze sima érettségivel lehet pénzt keresni, de vigyázni kell a közvetítőkkel.

Szerintem nézelődj a neten, de mindig ellenőrizd le a közvetítőt, keress rá, keress rá a helyre ahova mennétek arról is kérdezősködhetsz külföldi fórumokon, pl. gutefrage.net


Ne add fel, de ne higyj el bármit!

Tudod ami túl jó, hogy igaz legyen az általában nem az...

2012. febr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!