Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sopronban keresek munkát. Ötlet?

Sopronban keresek munkát. Ötlet?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok,és már ezer helyre jelentkeztem de semmi.Valaki nem tud valamit,akár gyár akár irodai munka,vagy már nem is tudom...
2012. jan. 30. 21:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sopronból könnyű kiugrani Ausztriába.
2012. jan. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez tény,de sajna egy mukkot sem beszélek németül,így meg sehová nem vesznek fel.Azért így nem könnyű!
2012. jan. 30. 21:12
 3/17 anonim ***** válasza:

Esetleg megpróbálhatnád a Tescot.


Ezt : [link]


Ezt : [link]


Vagy ezt : [link]

2012. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tescoba 5 helyre próbálkoztam,sehova nem vettek fel,mégcsak nem is értesítettek.Pedig oda aztán ész nem kell és egyszer azzal az indokkal nem vettek fel,hogy túlképzett vagyok....Szóval ez van.
2012. jan. 30. 21:22
 5/17 anonim ***** válasza:
alapszabály ha a tescoba jelentkezel csak a 8 általánosod van meg..:D
2012. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Na ez igaz :)! Akkor nyilván az én logisztikus végzettségem ezért volt nekik "sok"...
2012. jan. 30. 21:25
 7/17 anonim ***** válasza:
2012. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi,megkaptam! Bár annál az állásnál nem látok elérhetőséget,se e-mail címet se tel.számot.Az Árkádos munka meg Soprontól kissé messze van de a másikra jelentkeztem,köszike :)!Várom az ötleteket továbbra is!
2012. jan. 30. 22:02
 9/17 anonim ***** válasza:
42%

a nagy arcod miatt nem vesznek fel.túlképzett vagy haha,okjn sikerült legalább megszerezni a csúcsszuper logisztikai végzettségedet?képzeld,én diplomával töltök a tescoban.és hogyan kerültem be?nem képzeltem magam többnek,mint vagyok,és másokat sem néztem le.

jöhet a leértékelés.

2012. jan. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem értékellek le! Az a baj,hogy diplomával sem bírod értelmezni ami írtam.Logisztikus vagyok diplomával én is és erre kaptam egy darab értesítést a tescotól,hogy sajnos túlképzett vagyok.Nem én találtam ki.És mint már mondtam,gyárba is elmennék dolgozni,meg hát ugye a tescoba is csak oda nem vettek fel.Szóval nem hinném,hogy "nagy lenne az arcom".
2012. jan. 30. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!