Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sopronban keresek munkát. Ötlet?

Sopronban keresek munkát. Ötlet?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok,és már ezer helyre jelentkeztem de semmi.Valaki nem tud valamit,akár gyár akár irodai munka,vagy már nem is tudom...
2012. jan. 30. 21:06
1 2
 11/17 emlya válasza:
A Tescoban mindenkit lenéznek, tisztelet a kivételnek, sok a rendes ember is, de azért elég lenéző a többség.
2012. jan. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát hallottam én is ilyen híreket.De ha nincs más,akkor azt kell elfogadni,nem lehet válogatni!
2012. jan. 31. 01:19
 13/17 anonim ***** válasza:
Menj be az AWF Kft-hez, Tescotól feljebb van, a busz végállomásánál közvetlenül. Tavasszal indul az egyik üzemük, én is voltam bent. Állandó délelőtt.
2012. jan. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi.hát jövőhéten tervezem a bemenetelt.Tudom hol van.
2012. jan. 31. 14:37
 15/17 anonim ***** válasza:

Soproni lakos vagyok. Dolgoztam a Tesoban. Igaza volt itt valakinek, aki azt írta, hogy lenézik a dolgozókat.

Az áruház igazgató rendes,még a takarítókkal is leál beszélgetni, mosolyog és köszön.A biztonsági igazgató egy hülye f...sz mindig azt keresi kibe miért tudjon belekötni, hogy kirughassa aki neki nem szimpi.A biztonsági őrök kb 4 havonta váltják egymást. Mindig új arcok vannak, mert elküldik valami miatt.És további egyes vezetők is túl sokat képzelnek magukról, csak mert magasabb iskolai végzettségük van mint egyeseknél.

Nem akarok/akartam személyeskedni.

Próbáld meg az OBI-t, Baumaxot vagy írtad a gyárat.

Tudom, hogy nehéz elhelyezkdni, már 2 hónapja munkát keresek.És sajnos igaz az, hogy nagyon sok helyről még csak vissza se szólnak, hogy bocsi, de nem vettünk fel.Pedig ez lenne a minimum.:(

2012. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Amúgy a Tescoba többet nem mennék vissza dolgozni, akár mennyire és rákényszerítene a helyzet.Elég volt belőlle.
2012. febr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát utolsó,tudod hány embertől hallom ezt vissza?! Ez azért botrányos! Sokan feljebbvalónak érzik magukat,pedig aztán diplomával észt meg jómodort nem feltétlen osztogatnak! Sajnos itt tartunk,ha fiatal vagy azért nem kellesz sehova,ha gyereked van,azért,ha idősebb vagy akkor meg azért! Szóval én már nem tudom,hová kéne jelentkezni,ahová fel is veszik az embert!
2012. febr. 15. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!