Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyeden vagyok. Mennyi lesz a...

Gyeden vagyok. Mennyi lesz a pénzem az új rendeletek bevezetésekor februártól?

Figyelt kérdés

B 156600ft volt a fizum 2008tól itthon vagyok 2,gyermekemmel májusig.

Úgy mondták már nem lesz adó jóváírás illetve mivel a pénzem a 170ezres határ alatt volt gondolom érintve vagyok a -8-9ezer levonásban is miszerint csak az amúgy is jól keresők járnak jól...na mindegy ha valaki tud valami pontosabb számot mondani mire számítsak azt megköszönném..2 gyerekkel vagyok itthon egyedül sajnos és nagyon izgat ez a téma.

Köszönöm


2012. jan. 30. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:

A házon kívül című műsorban pont erről volt szó.

Valami olyasmit mondtak,hogy későn észlelték,hogy azok kapnak kevesebbet akik eleve kevesebbet kaptak,így korrigálnak,és csak a 2012-es gyerekre fog vonatkozni az új gyedtörvény.Egyébként ha valaki 165 ezer forintnál kevesebbet kereset annak átlagosan 8-9 ezer forinttal lesz kevesebb a pénze.Egy nőnek kiszámolták.Ő eddig 68 ezer forint gyedet kapott,most az neki 59 ezer forint lesz.

De nem akarok hülyeséget írni,így inkább azt tanácsolom,hogy töltsd le a múlt heti házon kívül részt,és nézd végig.Jóváírás meg 2012 januárjától nem jár.

2012. jan. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. jan. 30. 23:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még csak annyit hallottam, hogy lesz kompenzáció, de hogy mikortól az még a jövő titka. A munkahelyemen sem tudnak róla semmit, úgyhogy nagyon valószínű hogyha lesz is most még a csökkentett összeget kapjuk februárban. Bár én már abban sem bízom, hogy egyáltalán lesz. Nagyon hallgatnak róla.
2012. jan. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!