Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Linkelnétek nekem olyan...

Linkelnétek nekem olyan otthon végezhető munkát ami kamu, átverés, pénzlehúzás, vagy lehetetlen munka?

Figyelt kérdés
Össze akarom gyűjteni őket, esetleg olyan is írhatna aki már ki is próbálta, hitt benne, de később jött rá hogy átverés?
2012. jan. 31. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Van rengeteg ilyen. Ha pl. grafikus vagy programozó vagy, akkor könnyen találsz otthonról végezhető munkát.


De olyan hogy klikkelgetni kell jobbra meg balra, az nem létezik, mikor fognak már az emberek kinőni a mesékből...

2012. jan. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Antimod ***** válasza:
82%

Minden olyan munka, ahol meg kell vásárolnod a "kezdőcsomagot", meg kis pénzbefektetéssel nagy hozamokat, vagy napi 1 óra munkával százezreket, milliókat ígérnek.


És sokszor így kezdődik: "Ez nem átverés!" :D


Üdv!

Leftlegged Player :)

2012. jan. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első!!!Én épp olyat keresek ami tényleg kamu!!!!!Tudom hogy nincs ilyen vagy csak nagyon kevés, épp ezért akarom összegyűjteni őket!!
2012. jan. 31. 09:24
 4/6 anonim válasza:

[link]


3200 Ft-ot kérnek a kezdőcsomagért....ami nem érkezik meg.

2012. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
saját tapasztalat?a befizetés után írt valamit?hogy legalább ne várd a csomagot, mert kamu volt?
2012. febr. 13. 20:04
 6/6 anonim válasza:

[link]


ez is kamu

2012. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!