Fognak még hívni?

Figyelt kérdés

Elég sok állásra jelentkeztem mostanában, ezek közül 1 olyan van, amit nagyon szeretnék és nagyon várom a hívásukat. Ma hívott valaki, de nem tudtam felvenni a telefont. Amint lett időm, visszahívtam volna, de nem veszik fel.


Rákerestem a telefonszámra, nem találtam róla semmit, így nem tudom, az "álomállás" miatt hívtak-e, de olyan szomorú lettem. :(


Fognak még hívni szerintetek?


2012. jan. 31. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha nem találsz róla infót, és nem veszik fel, nem is olyan álomállás lehet, szimplán egy meló.

Nemrég ki voltam kapcsolva, és sms-t küldtek, hogy ha tudom hívjam vissza, szóval ne haragudj, de szerintem nem hívnak már.:(

2012. jan. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Általában 1-2 héten belül megkeresnek ha az önéletrajzod alapján megfeleltél nekik, illetve ha aktuális-e a hirdetés, de kb 2 hét után már ha nem hívnak nem fognak. Ritka eset szokott lenni, hogy pl 2 hónap után keres meg a cég, de ez nagyon de nagyon ritka eset. Nem kell megsértődni ha nem keresnek meg, mert ez a munkahelytől függ. Gondolj bele ha te cégedhez keresel 10 embert és 10 000 jelentkező van, te som fogod értesíteni a többi 9990 jelentkezőt, hogy már betelt a hely.
2012. febr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!