Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Meddíg fognak napi 20-szor...

Meddíg fognak napi 20-szor hívni-zaklatni? Egy banki tartozás miatt kiadta a bank egy külsős behajtó cégnek a hitelemet, mert felmondták.

Figyelt kérdés
Mit lehet csinálni,mert fizetni nem tudok,egyszerre csak egy banknak tudok fizetni havi 50 ezer ft fizetésből.Mondtam már ennek a behajtó cégnek,de nem értik meg,s egyfolytában hívogatnak,ma 6-szor hívtak és üzeneteket hagynak a hangpostámon...
2010. okt. 27. 20:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Telefonszám csere..
2010. okt. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De ezt másokkal is megcsináják?Az előbb is hívtak,este 8-kor!!!!!Hogyan is van ez????
2010. okt. 27. 20:38
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez a lelki terror része, mi telefonszámot cseréltünk azóta nyugi van:)
2010. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
16%
Vedd magnóra, aztán jelentsd fel őket zaklatásért :P Előbb-utóbb leszoknának erről a módszerről ezek a behajtók, ha mindig a rendőrségre vagy a sittre kéne járniuk :P
2010. okt. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
25%
Ilyen esetben szerintem is megvalósul a zaklatás, büntető feljelentést kell tenni!
2010. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

Igen, mindenkivel csinálják, sőt még ennél többet is megtesznek, megtehetnek.

Mielőtt azt gondolnád, a bankot védem, jelzem, nem erről van szó, csak szeretném veled megértetni az okot.


A bank nem állami vállalat, ezért nincs "szociális érzékenysége" se.

Ugyanolyan magánemberek a tulajdonosai, mint bármelyik másik vállalatnak ( csak ők persze multimilliárdosok). A bank nyeresége abból származik, hogy a betétesek pénzét begyűjtik, erre kamatot ígérnek, majd ezt a pénzt kölcsön adják pl neked, meg másoknak, akik aztán valamivel több kamatot fizetnek rá, mint a betéti kamat. Ha sokan nem fizetik vissza a hiteleiket, akkor gyakorlatilag a betétesek pénzét nyelik le, (meg a bank nyereségét), ezért aztán nem csoda, hogy a bank minden eszközt megragad, hogy a kölcsönbe adott pénzt bármi áron visszakapja.

2010. okt. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%
Nem a bank hívogatja, hanem a behajtócég. És tökmindegy, hogy szerintük ez belefér-e vagy nem, amit csinálnak, az bűncselekmény, és sittre mehetnek érte. Akkor is, ha más számról, más emberek hívogatják ugyanabban az ügyben. Ezt majd a rendőrség kideríti, és társtettesekként, bűntársként fogják elítélni mindet. Meg kell tenni a feljelentést.
2010. okt. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
51%

Vedd fel és perelj.

Én a tigáznak tartozom 32e ft-tal,és felhívott érte a nő,máskor 3-4 havival is elmaradtam 70 ezer környékén,akkor meg rám se bagóztak.ja és szeptember 30.-i számla,még 1 hónapja sem tartozok.

Más!Provident volt a nevemen,visszafizettem időben,a nő 2 havonta szinte sír,hogy vegyek fel,csak 30 ezer forintot,LAKÁSFELÚJÍTÁSA!30 ezret.10ért kellene tankolnom,hogy eljussak az első nagyobb városba,aholmindent be tudok szerezni 1 helyen...

2010. okt. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Gyerekek ez bődület,a mai napon kb. 6-szor hívtak,egész nap zaklattak-persze már rég nem veszem fel nekeik,mivel,mikor még felvettem a telefont,akkor volt,hogy leugatta egy kb. 20 éves lány,aki szabályszerűen ezt kérdezte tőlem:hogy mi a fenét csináltam én egy éven keresztül,hogy egy fillért sem fizettem be?Mondtam,hogy munkanélküli lettem,ezelőtt nagyon jó állásom volt 10 évig,jó fizuval.Nagyon ideges voltam aznap,a vérnyomásom is az egekben volt-azt le sem írom,hogy a problémáim miatt nagyon súlyos cukorbeteg lettem,amire olyan gyógyszereket szedek,ami a legerősebb,s sokszor vagyok rosszul tőlük...ja...és mellesleg a lakásomat most árverezik...nem gondoltam,hogy ez lesz velem....
2010. okt. 27. 21:28
 10/23 anonim ***** válasza:
30%
Azta mindenit, ez nagyon nagyon durva...:( Melyik városban laksz ha nem vagyok indiszkrét?
2010. okt. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!