Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti hogy vagytok a délutáni...

Ti hogy vagytok a délutáni munkavégzéssel?

Figyelt kérdés

Igen, dolgozni azt kell, viszont én nem tudom elképzelni, hogy mondjuk délutáni beosztás szerint dolgozzam pl 12-20 h ig. Nem azért mert büdös a munka, hanem mert délután, este sokkal fáradtabb vagyok, és a munka rovására menne a dolog + nem tudnék más ügyet intézni (max délelőtt)

Ti hogy vagytok ezzel? Meglehet szokni?


2012. jan. 31. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Meg.

Az elején van az, hogy ilyen kérdéseken agyalsz.

Aztán, ha tudod csinálni a munkát, akkor a nagy része megy majd rutinból, akkor is, ha fáradt vagy. Ha meg nem tudod, az nem a fáradtság miatt van.

Ügyintézéshez egyébként ideális az ilyen munkarend, mert minden hivatal nyitva van délelőtt, míg ha mondjuk négyig dolgoznál, akkor vagy el kéne előbb kéredzkedned, vagy rohannod kéne, hogy zárás előtt még adjanak sorszámot.

2012. jan. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én öt évig dolgoztam váltott műszakban és mindig a 8-4igre vágytam:) Most megkaptam és elég fura. Ha délutános voltam,akkor aludhattam reggel és elintézhettem könnyebben a dolgaimat,mint délután.
2012. jan. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is váltott műszakban dolgozok (6-14 v 12-20 v 6-12 v 22-04) a reggeles, vagy éjszakás műszakot szeretem a legjobban, akkor a délután az enyém, ha délutános vagyok, akkor nem tudok semmi hasznosat sem csinálni aznap, mert akkor 10-nél előbb biztos nem kelek fel, ha munka van akkor meg fel kell kelni.
2012. jan. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!