Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismertek olyan embert vaqy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan embert vaqy akár csak hallottatok olyan esetről, amikor valaki bő huszonéves koráig szerencsétlen volt és akkor lett sikeres?

Figyelt kérdés

Az emberek általában szeretik a csodákat, ahogyan én is. Úgy tudom, hogy bár ritkán, de időnként mégis előfordulnak hasonló esetek. A hivatalos verzió szerint egy férfi 18-20 éves koráig, esetleg a 20-as évei elejéig kell, hogy megtanulja, hogyan kell. Ha addig nem történik meg, akkor már sohasem.Azonban állítólag vannak különleges esetek, amikor ettől később jött bele valaki és nem is akárhogy.

Van, aki ismer ilyen esetet?



2011. nov. 13. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a férfiak általában 25 évesen vannak a fénykorukban, addig csak éldegélnek, de utána már ÉLNEK!
2011. nov. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
jaj Te kis naiv :))
2011. nov. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

sokat változnak az emberek, minden csak akarat kérdése


a pesszimistáknak meg az állandóan óbégató magukat tapasztalt, bölcs embernek gondoló szerencsétleneknek üzenem, hogy az optimizmustól még lehetsz relatív, de mennyivel jobb az életed.... inkább félig tele a pohár mint félig üres

2011. nov. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Apám,bár ő csak anyagilag sikeres.Bár ez épp elég neki minden máshoz:)
2011. nov. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Steve Jobs rémlik valahonnan? Vagy hogy érted a sikerességet?
2011. nov. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Elsősorban a lányoknál, nőknél gondoltam.

Most, utólag vettem észre, hogy ez a rész kimaradt. Sajnálom, nem így akartam.

2011. nov. 14. 00:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy 100 nap alatt 200 csajt rakj meg, olyan személyiség kell, hogy ezt meg tudd tenni.


Az igazit meg nagyon ritka, hogy valaki 20 alatt találná meg.

2011. nov. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én f26 vagyok, és eddig nem volt szerencsém a lányokkal (meg az élet egyéb területein sem), valóban nem gondolom, hogy ezután már bármi is változna. Az se hinném, hogy segítene, ha tudnám, hogy másnak sikerült. Vannak csodák, de ezek nem velem fognak megtörténni :P
2011. nov. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen, ismerek. Neki 22 éves koráig senki, majd 22-28-ig 36-ra rúgott a számláló... Ez annyira nem tűnik soknak, de ezek között volt, akivel 1-2 évig is együtt volt (a többség viszont nagyon rövid, esetleg egyéjszakás).
2011. nov. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a pua-k-pick up artist-ok mind ilyen emberek.

olvasgasd el az életrajzuk.

nem ritka köztük az olyan,aki 26-28 éves koráig szűz volt,mára meg túl vannak akár 500 csajon is,tévéműsoruk van,milliomosok lettek a csajozásból és a csajozás tanításából.

pl pua mistery

2011. nov. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!