Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van esély egy családnak...

Van esély egy családnak kimennie Angliába 50 év feletti szülővel?

Figyelt kérdés
Én 15 vagyok, édesanyám 52 éves, és már nagyon elegeünk van, hogy tisztességes munkával Magyarországon nem jutunk egyről kettőre. Nekem van esélyem, azt tudom, de mennyi esélye lenne elhelyezkednie édesanyámnak is kint, Angliában? Érdemes lenne itthagyni az itteni életet, és kimenni innen? Úgy látom, hogy ebben az országban már semmiért nem érdemes küzdeni, az elkövetkező tíezezer évre el van adósodva az ország.
2012. febr. 3. 17:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, a 15 helyett 25-öt akartam írni, tehát nem 15, hanem 25 éves vagyok.
2012. febr. 3. 17:06
 2/4 anonim ***** válasza:
Angliában is (mint ahogy a legtöbb más helyen Európában) nincs igazán kereslet idösebb munkavállalókra, 40 fölött az odavalósiaknak sincs munka.
2012. febr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ügyes vagy, simán találsz neki is munkát.

Ha nincsen "olyan" szakmája, akkor takarítónőként is eléldegélhet.

(Takarításnál nincsen korhatár.)

Egy-két privát házból simán megél!!

2012. febr. 4. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy mennyire beszéltek angolul.

Szerintem nem probléma édesanyád kora. Bele se kell írni az önéletrajzba a korát így nem tudják ez alapján kiszűrni, a kora miatt nem felvenni pedig diszkrimináció.


Ha anyukád jól beszél angolul elmehet betegápolónak. Mivel 52 éves, felelősségteljesnek fogják ítélni és mivel felnevelt egy gyereket, tudják majd, hogy nem okoz neki gondot a gondoskodás.

2012. febr. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!