Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért csak jutalékos és...

Miért csak jutalékos és fajtái munkák vannak?

Figyelt kérdés
Már egy ideje keresek munkát..és egyszerűen hihetetlen, hogy csak jutalékos, MLM-es, telefonos-értékesítős munkák vannak.. Amik pedig fixek vagy jelentkeznek kétszázan, vagy három nyelvvizsga kell hozzá...
2009. jún. 1. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezért nem árt tanulni.

Tudom, hogy nehéz, de tényleg nincs más megoldás. Ha van 2-3 diplomád és ugyanennyi nyelvvizsgád, akkor nem probléma munkát találni. (több ismerősömnek szünt meg a munkája, mivel ezek megvoltak nekik 2-3 hónapon belül volt új állásuk) Tehát nem marad más, mint tanulni!

2009. jún. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert ezekben a jutalékos dolgokban a munkaadónak semmi felelőssége nincs, nem fizet járulékot utánad stb. ha hozol neki ügyfelet, azzal jól jár, de leszarhatja, hogy veled mi van. Ezekhez ált. vastag bőr kell a pofára, és gátlástalanság
2009. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!


Nem rád vagyok mérges, de: nem mindenkinek adatott meg, hogy a szülei több diploma megszerzésében anyagilag segítsen..az ember örül, ha saját erejéből egyet megszerez úgy, hogy közben nem hal éhen. Persze, aki eleve gazdag családba születik tanulhat 30 éves koráig is, akkor sem lesz gond.

Azokat pedig mindig tiszteltem, akik önerőből értek el bármit is..legyen az akár egy kőműves, vagy egy háromdiplomás valaki.


Második válaszoló: teljesen igazad van.

2009. jún. 1. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!