Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fuvarszervezők mennyit keresne...

Fuvarszervezők mennyit keresnek kb? Jutalékos rendszerben vagy fix, vagy fix+jutalék? Stressz? Egyéb kérdések is.

Figyelt kérdés
Mennyire érzitek stresszesnek a munkát? Amennyit kerestek, annyit megér a stressz? Túlórák? Nyugodtan vagy szorongva mentek melóba? Egyéb megosztandók érdeklődőknek segítségképpen? Nemet és kort is legyetek szívesek írni és hogy kisebb vagy nagyobb cég-e? Köszi! 22/L
2009. nov. 25. 23:21
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Van 1 ismerősöm, ő 6 db kisautóra intézi a fuvarokat és havi 300-400e Ft körül keres,és mindezt egyetem mellett!!

Fuvarozó cégünk van,és az ismeretségi körünkben van olyan aki napi akár több ezer eurót is keres.Én is ilyesmivel szeretnék foglalkozni,először 1 cégnél lehúzni 1-2 évet és azután saját vállalkozásba kezdeni,mert ez az a munka amiben kapcsolatok nélkül semmit sem érsz.Szerintem mindenképpen megéri ez a munka a sok stresszt.Remélem tudtam segíteni.

2009. nov. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
gondolom nem magyarországon :)
2011. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!