Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőként grafikus...

Pályakezdőként grafikus végzettséggel, gyakorlat nélkül mihez kezdjek Borsodban?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy Környezetvédelmi technikusim, miután ezt elvégeztem, tudatosult bennem, hogy hülye vagyok a "matekos" dolgokhoz és lett egy Grafikus technikusim is. Gyakorlatom az nincs sajnos. A képgrafikában voltam erősebb, de mint álláskeresésem több, mint fél évében rájöttem, a számítógépes grafika piacképes(ebb). Milyen portfóliót kéne készítenem, amivel próbálkozhatnék (leegés nélkül)egy állásinterjún? Milyen program ismeret kellene? Nekem csak Photoshop van. (meg lassú gép, rajztáblám sincs) És Borsod megye, ahol úgy érzem semmi esélyem. Mondjuk már elvállalnék szinte bármit, mindkét szakmámban, próbálkoztam boltoknál, Bosch és társainál, irodai melóval. Nem tudom, hogy mihez kezdjek. Kilátástalan minden, mintha soha nem lenne nekem munkám. Emellett rettegek az állásinterjúktól, rémképzeteim vannak az első munkahelyemtől, meg a szemét kollégáimról. :S
2012. febr. 8. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyire azért nem szar a helyzet, nem kell betojni:) Amíg nem sikerül valami jobb lehetőség, vállalj el valami más munkát. mi is a konkrét érdeklődési területed? műszaki rajzolás, belsőépítészet stb..
2012. febr. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Bence87 ***** válasza:
távmunka?
2013. jún. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!