Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes ilyen munkát keresni?...

Érdemes ilyen munkát keresni? Megbízhatóak? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Részmunkaidőben, 5 órában dolgozom egy cégnél. Az egyetemen passzív félévem van, ezért arra gondoltam, hogy keresek valami otthonról végezhető munkát, hogy kiegészítsem a fizetésemet és többet adhassak a családi kasszába. Adatrögzítésre, gépelésre gondoltam főleg (mert sokszor üresjáratom van a melóhelyemen, gépem pedig van bent). Bármilyen más munka is érdekelne, amit távmunkaként végezhetnék - erotikus munkát kivéve.


Valakinek van tapasztalata ilyen téren? Nem átverés az összes?


Előre is köszönöm a segítséget!


2012. febr. 16. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Az arányt szeretnéd tudni? Nővéremnek kerestünk otthon végezhető számítógépes munkát. 12-ből 7-et azonnal kizártunk, mert nem tudtunk elegendő infót szerezni a cégről. A fennmaradó 5-ből 1 maradt, ami mellet egy ismerősünk által kapott pozitív infók alapján döntött. Annak ellenére, hogy az első 60 napban még nincs fizu, csak onnantól kezdve. Végül ezt választotta, most is csinálja. Illetve csináljuk, mert februárban én is elkezdtem.

Szóval az arány nem túl jó. A legtöbbel az a gond, hogy hiába dolgoztál, nem vagy csak nehézkesen fizetnek ki.

2012. febr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fordítás esetleg, ha perfektül beszélsz valamilyen idegen nyelvet. De igazából ahhoz is többnyire olyanokat keresnek, akiknek van ilyen végzettsége, nagyon nehéz olyat találni, aki szóba áll veled úgy is, ha nincs papírod. Esetleg a neten meghirdetheted, hogy vállalsz gépelést, lektorálást stb. de annyira sok a munkanélküli, hogy a netes hirdetések fele ilyen jellegű, mindenki kétségbeesetten próbál összeszedni egy kis pénzt.

Vagy ha jó a kézügyességed, a szabadidődben csinálj ékszert, varrj, köss, horgolj stb. és vaterán próbáld eladni! Esetleg a kollégáidat is hátha érdeklik az ilyesmik.

2012. ápr. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!