Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találhatok munkát ilyen...

Hol találhatok munkát ilyen tudással?

Figyelt kérdés

86 százalékos érettségi, 100 százalékos angol felsőfokú nyelvvizsga, tíz ujjas vakírás (gépírás), B kategóriás jogsi.


Alkalmi munkákat csináltam eddig 1-2 hónapig.


20/L


Angol magánórákat próbálok adni, de ebből a bevételem maximum havi 10000.


2012. febr. 17. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

mivel nem vagy életrevaló, sehol.


Ha életrevaló lennél megnéznéd ezeket:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. febr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
a második profession.hu helyett [link]
2012. febr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Menj ki Máltára vagy Mexikóba konzumlánynak.
2012. febr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

A felsorol oldalakon már elküldtem legalább 200 önéletrajzot, de semmi válasz, maximum ilyen jutalékos állások...


Konzumlánynak hol lehet jelentkezni? (Tudom mit jelent)

2012. febr. 18. 09:04
 5/10 anonim ***** válasza:

Azzal hogy 86%-os érettségi ne nagyon hencegj, ma az érettségi színvonala már nagyon lent van.


A a jogsi az viszont jó pont álláskeresésnél.

2012. febr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Érettséginél csak azt nézik meg e van nagy nincs. az hogy 20 vagy 100% lesz@rják.


angol viszont kelendő. Pl elmehetnél tolmácsnak, vagy fordítónak - gépírás megvan.


Keress a neten fordítási munkákat.

2012. febr. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A fordítás és a tolmács az egy szakma. Külön igazolvány nélkül nem végezheti legálisan, ergo nem adhat számlát sem.


De egyébként is, az hogy valaki beszél egy nyelvet, az még nem azt jelenti hogy fordítani és tolmácsolni is tud.

2012. febr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Mi a bajod a jutalékos fizetéssel? Még soha nem kerestem ennyit. :)

Szinte passzív jövedelem. Annyit érsz amennyit gondolsz magadról, annyit keresel amennyit szerinted tudsz. Gondold végig.


L.

2012. febr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Keresel még munkát?
2012. jún. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

11:25


"valaki beszél egy nyelvet, az még nem azt jelenti hogy fordítani és tolmácsolni is tud."


Ezt fejtsd már ki egy kicsit bővebben. Aki tud nyelvet az nem tud fordítani? Én tudok nyelvet és volt már hogy a haveromnak én fordítottam az angol sorozatból 1-2 részt, szóval nem igazán értem hogy itt mit akarsz mondani?

2012. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!