Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy irodai asszisztensnél,...

Egy irodai asszisztensnél, ékszerbecsüsnél vagy egy pénztárosnál, üzletvezetőnél számít e hogy van tetoválása?

Figyelt kérdés
Már van egy a csuklómon azt még karkötővel el tudom takarni ha kell de szeretnék még. Már több ötletről lemondtam. Nekem olyan helyen tetszik ahol mindig tudom nézegetni. Számomra jelentése is lenne. Szeretnék az alkaromra kívülre egy ilyet: [link] és a középső ujjamra mutató ujj felé belső szélre egy feliratot. Az ujjon még nem lenne feltűnő szerintem de a kartól tartok. Szerintetek ez gond lenne e? Csak azért kérdezem mert már mindenki varratja magát igen látható helyen főleg az én generációm és nem hiszem hogy mindegyik tetkó szalonba vagy ilyen helyekre akar menni dolgozni. Van rá esély, hogy pár év múlva elfogadják?
2012. febr. 18. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
A konzervatívabb, "értelmiségi" munkahelyeken (bankok, gyógyszertárak, stb.) szerintem még évekig számítani fog, hozzáteszem: sajnos. A fizikai jellegű munkáknál szerintem már ma sem nézik, illetve a férfiaknak több mindent elnéznek tetkóügyileg. Kreatívabb munkahelyekre (pl. újságíró, reklámszakember) már most sem számít annyira, pl. ilyen helyen az orrpierszing is kezd elfogadott lenni és a csuklótetkóért sem szoktak szólni. Minden más helyre szerintem még sok-sok évig tartani fogja magát az a vélekedés, hogy munkahelyen nem szabad, hogy látszódjon a tetoválásod. Én egy évet dolgoztam patikában, a főnököm tök jó fej volt, őt egyáltalán nem zavarta, hogy a lábamon és a hátamon/vállamon is van több minta, de a betegek elől természetesen az összes testékszeremet és tetoválásomat el kellett takarni. Az általad linkelt minta amúgy gyönyörű, de én biztos nem rontanám az álláskeresési esélyeimet az alkaromra varratásával :) Bokán/lábélen szerinted nem lenne szép?
2012. febr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:) Még gondolkozom rajta, de szerintem akkor hanyagolom, esetleg majd máshova vagy majd ha valahol biztos helyem lesz akkor magamra varratom! De ez nem ér!! :/
2012. febr. 18. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!