Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan keressek munkát ha...

Hogyan keressek munkát ha nyelvtudásom nincs, de ki akarok menni dolgozni. Hogyan lehet felismerni ha egy meghirdetett állás nem valós? És mi kell ahhoz, hogy ki jussak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 5. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyelvtudás nélkül sehova ne menj mert jó munkát nem találsz és ott csesznek át ahol csak tudnak. Ha már alapfokon beszélsz egy nyelvet akkor indulhatsz valamerre. Egy alapfokot összehozni tényleg nem nagy dolog, akár otthon is megtanulhatod netről ami kell vagy könyvekből.


Álláshirdetés van rengeteg, de azt nem írtad milyen munka érdekelne. Ahol közvetítőcégek vannak ott a legegyszerűbb keresgélni, mint szállodamunkák, hajós, au pair, stb. Ott a szerződést megkapod mielőtt kimennél, mindent elmondanak, segítenek és így nem lehet gond. A többivel én nem próbálkoznék, néha nem az aminek hirdetik, vagy kiküldenek valahova és nincs is munka.

Hát hirtelen ennyi.

2009. jún. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy akarsz kint dolgozni nyelvtudás nélkül,ha fogalmad sincs,hogy mit kérdeznek vagy mondanak?Itt kint Angliában szóba sem állnak veled ha nincs alapszintű (vagy inkább társalgásszintű)angol nyelvtudásod.Ezt én is tapasztaltam,hisz úgy jöttem ki,hogy alig tudtam angolul valamit.Sok helyről még ma is elküldenek,hogy inkább azt veszik fel aki tud kommunikálni..Van ahol szóba sem állnak az emberrel ha nem tud telefonon beszélni egy állásügyben! Esetleg otthonról jelentkezel a külföldi állásajánlatokra(ahol mindig fizetni kell) de ott is elvárják az alapszintű nyelvtudást! Vagy ha van egy ismerősöd aki már kint van külföldön az ő segítségével ki tudsz menni dolgozni nyelvtudás nélkül is..Olyan ismerős aki be tud téged rakni a melóhelyre...Ilyen nekem is jól jönne....
2009. jún. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nyelvtudás nélkül ne menj ki, mert van ahol elfogadják a munkád, de azoknak a helyeknek a 90% átbaszós, nem kapsz fizetést meg semmit, ha meg reklamálsz, mehetsz amerre látsz.


ha már beszéled a nyelvet társalgási szinten, akkor nyugodtan

2009. jún. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!