Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnék meggazdagodni?

Hogyan tudnék meggazdagodni?

Figyelt kérdés

Tudjuk, hogy ugyebár mindenhez pénz kell. Magyarországon aligha meg lehet élni. Menyjek vagy maradjak. Ez a kérdés az összes fiatalt (és egyre több körben 25 fölöttieket is) foglalkoztatja. Én szeretem a hazámat. Imádom a közösséget, de a pénz nélkül mehetek a híd alá is akár.


A fodrász szakmát tanultam ki, és még szeretnék érettségizni. Van értelme, vagy menjek innen minél messzebb nyugatnak, amilyen hamar csak tudok?


Igen. Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mit szeretne/akar/tehet meg. Én csak ötleteket és véleményeket várok.



Ui. nem pont meggazdagodni akarok, csupán érezni azt, vagy tudni azt, hogy mindig van a pénztárcámba annyi, amennyivel nem kell szűkölködnöm (Tudom, ez eléggé relatív fogalom, de aki érti az érti.)


2012. febr. 20. 15:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én mennék a helyedben.

26 éves vagyok, eddig sosem gondolkodtam külföldben, de most egyre inkább... :(

2012. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
De akkor miért pont az a kérdés,hogy hogyan tudnál meggazdagodni?(ha nem is azt szeretnéd)
2012. febr. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Leírtam az utóiratba. Ne legyél értetlen :P
2012. febr. 20. 16:10
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem vagyok értetlen,csak félrevezető a fő kérdés.
2012. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Pedig tökéletesen kiegészítettem. Nem értem, hogy mit értetlenkedsz még mindig!
2012. febr. 20. 16:52
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
Ha akarsz menni menjél, ha nem akarsz menni maradjál. Mást nem nagyon tudsz csinálni.
2012. febr. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
82%

Párom informatikus, 3 éve végzett, juttatásokkal együtt 400 felett van a nettója.


Nem feltétlenül kell külföldre menni, de ha te ezt a megoldást látod jónak, sok sikert :-)

2012. febr. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
74%
Ennek az országnak befellegzett, jobb, ha mész. Az idén még kihúzzuk valahogy az IMF hitelből, de jövőre vége a bulinak.
2012. febr. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ennek az országnak azért még nem fellegzett be, ha mész, ne az ország állapota miatt menj, hanem magad miatt. Az idén kihúzzuk valahogy, de jövőre sincs vége a bulinak. Magyarország 2013-ban is lesz!
2012. febr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Lesz... Csak pénz nem én még tanulók de én biztos nem maradok itt ha szerencsém van találok munkát de akkor is mennyi pénzért?? ritka hogy jól keresel de külföldön kb 3-4x ennyit. Van ismerősünk tenisz edző Magyarországon nem tudna megélni Németországba meg lazán megáll háza van és bmw je magyarországon erre 40 évig gyüjthetne már ha tud fére tenni
2012. febr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!