Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » írjátok le h szerintetek...

írjátok le h szerintetek miből lehet gyorsan meggazdagodni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
drogot adsz el, bankot rabolsz, ezek a leggyorsabb módszerek arra hogy meggazdagodj
2011. jún. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%
Legyél szenátor a parlamentbe! Valahogy bundázd meg!
2011. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
az elsőnek igaza van alvilági módszerekkel gyorsan lehet vagyont halmozni. kezdj el olyan körökben forgolódni és majd lesz lehetőséged. főleg Magyarországon
2011. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Láttad már a "Breaking Bad" című sorozatot?
2011. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat sztem az elsőbe van a legtöbb igazság ..
2011. jún. 1. 14:31
 6/10 anonim válasza:

Luxus prostitúció.

Ha rossz családi nevelést kaptam volna tuti az lennék, egy hétig csak dugnék utána abban a hónapban a maradék 3hetet költekezéssel tölteném :D

2011. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez illegális dolog, mindig a hozzáállástól függ! Nekem van olyan ismerősöm aki az FLP-ből gazdagodott meg, a másik a Zepterből keres havi szinten milliókat. Én utálok értékesíteni, amivel én foglalkozom nem kell, ajánlasz egy rendszert amiből kap vissza, 1 év alatt értem el 400 ezres passzív fizetést. Nem pilótajáték nem piramis, lehet szídni, én keresek belőle, mások meg másból keresnek. Egy a közös, nem adták fel és mentek előre a céljaik felé. Aki drogokkal üzérkedik, és jól keres az nem boldog, mert tudja bármikor kattanhat a bilincs. Itt meg nem...
2011. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Fegyveres kéregetés.
2011. jún. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Legálisan meggazdagodni???

Nemtom... De ha rájöttél szólj nekem is!

2011. jún. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
megnyered a lottót
2011. jún. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!