Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jártál már valaha állásbörzén?

Jártál már valaha állásbörzén?

Figyelt kérdés

A héten kerül megrendezésre a HVG állásbörze, és azon gondolkodom, hogy vajon érdemes lenne-e elmenni? Még nem voltam soha, munkát keresek, de nem találtam eddig. Nyelvtudásom sajnos kezdő angol, azaz erre alapozni még nem tudok, de már 40 vagyok.

Ha voltál már milyen tapasztalatod volt? Vinni kell egy rakás nyomtatott önéletrajzot és osztogatni kell?



2012. febr. 20. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én voltam tavaly Szombathelyen állásbörzén. Szerintem érdemes megnézni, mert hátha pont ajánlanak valamit, ami neked jó lenne. Én nem találtam akkor állást, de mindenképpen tanulságos volt. A páromnak pl. akadt volna több lehetősége is. Én vittem önéletrajzokat kinyomtatva és beadtam őket.

2012. febr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam tavaly Budapesten a Syma csarnokban. Hát mit mondjak, ott is jócskán jelen voltak azok az idióta pénzügyi cégek, akik különböző címszavakkal meghirdetnek egy rakás munkát, de mindegyik esetben kizárólag értékesítésről, ügynökösködésről van szó. NOs, ezek ott a Symában is ugyanolyan levakarhatatlanok voltak mint az életben. A normálisabb cégek standjainál általában hoszteszek ültek, így esélyed sem volt arra, hogy a személyes találkozás varázsával élj, és így megkönnyítsd magadnak az elhelyezkedést, hisz a hoszteszek nem dönthetnek semmiben, ők max tájékoztatnak az aktuális munkalehetőségekről. Összességében nekem nagy csalódást okozott az állásbörze, pedig készültem rá és reménykedtem, hogy hasznát veszem. :(
2012. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!