Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit lehet keresni egy...

Mennyit lehet keresni egy önkormányzatnál pénzügyes vagy gazdaságis dolgozóként?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 06:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Olvasgasd, tanulságos! [link]

Pénzügyes vagyok, van, hogy napi 10 órát dolgozom.Szabadságom nem tudom kivenni, semmi külön juttatást nem kapok, mert hiába járna törvény szerint, nincs rá pénze az önkormányzatnak.

2012. febr. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
bruttó: 119.000-167.000 Ft ezt találtam... De friss diplomásként nem olyan rossz, ugye? :S :S
2012. febr. 21. 06:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Vannak ismerőseim önkormányzatnál, hát nincsenek túl fizetve pont azért mert nincs pénz. Míg mi ( nem önkormányzatnál) kaptunk havi 18 ezer kajajegyet ők meg 4 ezret. Mondjuk abból a 119 ezerből nem marad valami rengeteg, mert nagyon sok az adó. De hát valahol elkell kezdeni. Nem szoktak az önkormányzatoknál megszakadni, de elég felelősségteljes a munkájuk. Tehát akiket én ismerek maguk osztják be a munkájukat. Túlórát nem fizetnek ezért ezeket lecsússzák. De ha idősebb lesz valaki akkor egyre jobb lesz a fizuja.
2012. febr. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Én egy önkormányzati intézménynél dolgozom, közalkalmazottként, gazdasági részlegen. A fizetés röhej, azon kívül semmi juttatás nincs, de kajak semmi. Ahogy az első is írta, a szabit nem lehet kivenni, csak amikor ők akarják stb.

2012. febr. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem jó hír.. :/ Pedig úgy néz ki hogy itt kapnék munkát egyenlőre... Ami szép lenne, mert sokan az államvizsga után elhelyezkedni sem tudnak.
2012. febr. 21. 08:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Nagyon gyorsan fogadd el, addig míg másvalaki be nem ül abba a székbe.

Ha egyéb munkahelyre mégy dolgozni (ha egyáltalán találsz magadnak), akkor a bruttód nem lesz több havi 109 ezernél.

2012. febr. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Fogadd el, ott legalább hátha megtanítanak helyesen írni, mert látom, h azzal is problémák vannak! ;)


Aztán meg dobbantasz ha tudsz jobb helyet.

2012. febr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Okoska! Hol láttál helyesírási hibákat?
2012. febr. 21. 09:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Helyesírási hibát én sem látok.

Csupán két szó lett felcserélve, aminek más-más jelentése van, de attól még érthető, amit írtál: egyenlőre - egyelőre. (Csak egy betű a különbség, ettől még megy az élet tovább!)


Ismét csak azt mondom, amit az előbb: addig fogadd el, amíg más be nem ül abba a székbe!

2012. febr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze, hogy elfogadom, csak még nem hivatalos az állásajánlat. :)
2012. febr. 21. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!