Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki! Ferihegyen! Szeretn...

Ha valaki! Ferihegyen! Szeretne dolgozni, (kiszolgáló személyzet, vagy irányítják a gépeket hova parkoljon, vagy akik viszik a poggyászt vagy a felszállópályát karbantartják) mi a feltétele a jelentkezésnek, és hogy lehet bekerülni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy Liszt Ferenc.
2012. febr. 21. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
nem hiszem, hogy van ott most felvétel, most küldtek el 250 embert
2012. febr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:
Mi lenne, ha egyenesen felhívnád a repteret, és az ügyfélszolálatostól megkérdeznéd, mi a helyzet arrafelé mostanság.
2012. febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nézd, egy rakás ember munkanélküli lett, aki eddig ott volt. Szerintem, de csak szerintem, ha ott állás lehetőség lesz, ezekből fognak válogatni, nem egy olyanból, aki azt se tudja mi van, csak akar menni.
2012. febr. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!