Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy érdemes állást keresni?

Hogy érdemes állást keresni?

Figyelt kérdés
Fél éve keresek állást, megannyi interjú után még mindig semmi. Érettségim van + szakmám, amit alig tudok, nem szeretek már és még nem is érdekel. Neten keresgéltem, de ha nem minden 3. állás Zepter, vagy más meló, akkor egy sem. Nincs tippetek? Kétségbe vagyok már esve, mert eddig minden interjún 100-ot adtam bele, és nincs eredménye.

2012. febr. 21. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha egy szál érettségid van, akkor nehéz helyzetben vagy. Ugyanis rengeteg embernek van ilyen végzettsége.

Talán a legjobb lehetőség az ismerőseid mielőbbi mozgósítása. Sajna manapság ez kell...

2012. febr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az eddigi állásinterjúkon sok diplomással beszéltem, és ők sincsenek jobb helyzetben...
2012. febr. 22. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!