Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri szerintetek üvegházi...

Megéri szerintetek üvegházi munkára kimenni Hollandiába?

Figyelt kérdés
Márciustól-novemberig tart a szezon,de ha nincs lehetőség itthon akkor szerintetek ha valaki tud ilyen helyet megéri elvállalni? Paprikaszedés és csomagolás? Volt már valaki közületek üvegházi munkán?Milyenek kint a munkakörülmények?
2012. febr. 23. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

èn ismertem csak valakit, habár dániában volt, de rengeteg a munka az tuti. amit elmondanak azt még duplázd meg.


Németknél meg cska látom öket föleg ahol élünk itt spárga meg eperszezonban van tele külfödi munkásokkal. csak olyan helyre menjél ahol adnak szállást, általában kis 1 szobás lyukak, vagy konténer szállások, de elég normálisak. (járunk egy spárga-eper farmra friss áruért hétvégente, ott látom)

de pl esöben és szélban, viharban és hétvégén is dolgozni kell, mert pl a spárga annyira idény növény hogy 2 hónap a szezonja, nem lehet egy kis esö miatt leállni, szedni és feldolgozni kell minél elöbb, minden óra számít, hogy jó vagy fás lesz. szerintem ez rengeteg növénnyel így van. vagy is a munka szerintem iszonyat nehéz, de ha nincs otthon munkád, kapsz kint szállást, akkor hajrá, lesz pénzed belöle.

2012. febr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Egyetértek az előttem szólóval. Nehéz munka, de elég jól megfizetik. A szállás nagyon fontos, és ha adhatok egy jótanácsot: annyi pénzt mindenképpen vigyél, hogy szükség esetén haza tudj jönni. Ha nem jön be, legfeljebb otthagyod.
2012. febr. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszotokat..ti belevágnátok ebbe a melóba? Itthon katasztrófa van,sehol semmi és ha van is munka meghirdetve arra legalább 200 pályáznak..
2012. febr. 23. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!