Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az utiköltség térítés a...

Az utiköltség térítés a munkahelyen, tanfolyamon hogyan történik?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 00:26
 1/4 anonim ***** válasza:

tömegközlekedés:általában a bérlet 80%át állják ez a fizud papírján megjelenik pénzt nem látsz belőle


autó:km/fogyasztás után fizetnek kopás nem mindig ezt megkapod a fizudhoz

2012. febr. 26. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor az első fizetésig minden felmerülő költséget fizetnem kell? A tanfolyamnál pedig egy hónap múlva? Most 22500Ft bérpótló juttatást kapok. Namost ebből ha kifizetem a bérletet miből éljek egy hónapig????
2012. febr. 26. 01:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Na igen ez a 22-es csapdája, akik ezt kitalálták azok nem próbáltak ennyiből kínlódni.

Én is jártam tanfolyamra, a bérletet nekem kellett megvenni számlát kellett kérnem, amit le kellett adni a munkaügyi központban az ügyintézőmnél. Nekem 100%-ban térítették.

2012. febr. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most olyan helyzetbe kerültem, hogy kapom ezt az "összeget", és lenne egy munkahely, és egy támogatott képzés is kilátásban! Viszont csak a bérlet, amit utólag majd egy hónap múlva megtérítenek ugyan 20000Ft!!! Ha ezt kifizetem most nemhogy a rezsit nem tudom kifizetni, de ételre sem telik. Akkor hogyan menjek dolgozni, tanulni evés nélkül???? Nem vagyok eltartott, nincs se család se rokon aki legalább most segíthetne elindulni. Csapdában vagyok!
2012. febr. 26. 03:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!