Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munka lenne nekem a...

Milyen munka lenne nekem a legjobb? (többi lent)

Figyelt kérdés

tudom hogy fura kérdés de nekem nem nagyon jutott eszembe ilyesmi. az alapján kérdezem hogy:

imádok lovagolni

szeretem az állatokat

szeretem a kisgyerekeket

érdekelnek a siket jelelések

szeretek a mozgalmasabb dolgokat, tehát nem mondjuk irodában ülni

és a természetet. úgy szeretem, hogy szeretek benne kinnt lenni. pl: egy lovardában. vagy ilyesmi.

köszi a válaszokat előre is.


2012. márc. 2. 15:38
 1/2 anonim válasza:
100%
Esetleg lovas gyógytornász vagy lovas terapeuta - bár ők inkább fogyatékos és hátrányos gyerekekkel foglalkoznak és Magyarországon nem túl elterjedt szakma.
2012. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szerintem felejtsd el Magyarországot. Néz körül misszionárius munkáknál. Ott többnyire ilyesmi munkák vannak.Bár vagy gyerekeken vagy állatokon segíthetsz.

Nem egy nagy pénz amit megkeresel ott, de kapsz szállást, kaját,meg valamennyi zsebpénzt és igazából semmire sem kell költened.

2012. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!