Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a legjobb munka gyerekeknek...

Mi a legjobb munka gyerekeknek a nyárra, amit saját maguk egyedül meg tudnak csinálni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 14:31
 1/9 anonim válasza:
Szerintem az újságkihordás, kocsimosás, vagy ha olyan helyen élsz, ahol turisták is elöfordulnak a nyáron, akkor vmi büfében is bepróbálkozhatsz. Attól is függ, h hány éves vagy. Ujságkihordó melót nem nehéz találni, és mehettek például többen a barátaiddal, így nem is lesz olyan unalmas :)
2010. jún. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Újságkihordó mennyit pénzt kap?
2010. jún. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Több mindetöl is függ: hány darab újság, mekkora település, hányan hordják, milyen cég reklámújsága vagy vmilyen helyi ingyene lap, ismeretség.
2010. jún. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha ez segít akkor kb 12 éves esztergomban lakik , sok túrista. szivesen dolgoznék büfében de nem tudom hogy felvesznek e gyerekeket.
2010. jún. 10. 21:28
 5/9 A kérdező kommentje:
kb 30,000 fő él a városban , van ingyen hetilap szombatonként , nagyon népszerű.
2010. jún. 10. 21:29
 6/9 anonim válasza:

´´Ha ez segít akkor kb 12 éves esztergomban lakik , sok túrista. szivesen dolgoznék büfében´´ Furcsa, hogy a mondat elso részében egyes szám 3.személyben írsz utánna pedig elso személyben :)

Én is esztergomi vagyok, de szerintem a Hídlapnak már megvannak a kihordói sajna :(

Ha még csak 12 vagy élvezd a nyarat a haverokkal, nem éri meg dolgozni ilyen idosen, ráérsz 15-16 évesen. De ha mindenáron élsz-halsz a melóért, akkor javaslom eselteg az autóablak-mosást benzinkúton, valszeg büfébe nemvennének fel ilyen fiatalon, de mondom élvezd a nyarad, hisz csak egyszer vagy fiatal, 12 éves kor az nagyon jo, énis csak 5 évvel vok tobb :)

(am 15:34-es és 16:56-os vok)

2010. jún. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:D

csak azért szeretnék dolgozni hogy legyen egy kis pluszpénzem , amiből pcjátékokat vagy egyéb dolgokat vehetek


am dobós vagy?

2010. jún. 11. 19:08
 8/9 anonim válasza:

Nem, nem a dobóba járok, pc játékokat sztem szedj le netröl :) fentvan minden :)))

De nyáron nem gépezni, kell hanem pl focizni, vagy ami érdekel :)

2010. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

csak ki akarom egyenlíteni a számlámat , amennyit eddig költöttem , azt szerezzem vissza.

nyilván nem nyáron fogok gépezni , de a jövőben jól jöhet.

2010. jún. 13. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!