Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen, ingyenesen megoldható...

Milyen, ingyenesen megoldható weboldalt érdemes nyitni és melyik fajtát? Mi az a saját domain?

Figyelt kérdés

5mp.hu, meg webnode.hu végződésűek és sok más van, de melyik lehet igazán jó. Több ilyen blogot illetve weboldalt akarok nyitni. Weboldal és blog ugyanaz? A blog az blog.hu-ra végződjön? mennyivel legyen más mint egy weboldal?


Amúgy egy segítőkész emberekből álló csoportot akarok létrehozni hasonlót mint a gyakorikerdesek csak jóval kisebbet és szerényebbet, ezek fölött autós magazin, illetve sporttal kapcsolatban gondolkodom dolgokról még.


Hogy hozhat mindez pénzt? Reklámok? Persze nem elsődleges cél de ha belemerülök akkor már jó lenne idővel ha hozna valamit a konyhára. Apropó, konyha! Receptes oldalt se ártana részletes leírásokkal és alapvető műveletek (habarás, rántás, stb ) ismertetésére.


2012. márc. 4. 19:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ismerősöknek és magamnak építgettem már néhány oldalt. Én drupalra alapoztam. Ha komoly oldalt szeretnél, s nem a tengernyi gagyi, túlcsicsázott, zagyva webhelyek számát akarod növelni, akkor az ingyenes megoldásokat felejtsd el.

Saját domain fenntartása 2-3 ezer forint egy évre. Tárhelyszolgáltatónak kezdetben kisebb cég megfizethető szolgáltatása is jó, ha felfut az oldal, válthatsz nagyobbra.

Ha elég jól tudsz angolul, akkor utóbbira találhatsz ingyenest, de én magam nem választanám. (De ez csak az én hozzáállásom, nem válasz)

A blog is weboldal, meg a portál is, meg a közösségi oldalak is.

Pénzt hozhat, ha adwords hirdetést befogadsz, ha a tartalom és forgalom elég érdekes egy hirdetőnek. Nem kecsegtet sikerrel, ha tartalmat próbálsz pénzért kínálni.

2012. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia!

A domain az oldalad saját neve pl: www.baráticsoportom.hu vagy .com .org stb.

Ha nincs sajátod ilyesmit fogsz kapni pl: www.baráticsoportom.ingyenoldal.hu kis reklám kerül bele.


Ingyenes tárhelyek közül pedig összesen egyetlen egy van ahol nem raknak tele reklámokkal.

[link]

Ez messze a legjobb, 1500mb tárhely, 100gb adatforgalom, rendszeres biztonsági mentés. ftp elérés, php, mysql adatbázis. Ezek mind olyan dolgok amiért a többi ingyenes tárhelyen fizetned kell, mert az ingyenesben nincs benne.

valamint a legfontosabb nincs reklám egy darab sem.

2012. márc. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem receptes oldal van rengeteg, azt már nem érdemes csinálni!
2012. márc. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Amit még elfelejtettem hozzátenni, saját domaint ha veszel minden gond nélkül használhatod az ingyenes tárhelyhez, ezt sem engedik meg a legtöbb helyen.

Valamit rakhatsz ki reklámokat amik neked pénzt hoznak, ezt szintén nem engedik más ingyenes helyeken.

Persze ehhez szükséges hogy az oldalad megfelelően látogatott legyen napi ezer látogató minimum, azalatt nem nagyon állnak veled szóba.

2012. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

A html illetve css írását könyv vagy net segítségével nagyjából egy hét alatt meg lehet tanulni, és sokkal jobb weboldalakat össze tudsz dobni, mint sablonnal vagy kész programokkal. Hátteret, banner-t, logo-t stb. pedig Adobe Photoshopban olyat kreálhatsz, amilyet csak akarsz.

Tárhelyet saját már évi párezer forintért kapsz hozzá.

2012. márc. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Legyen már eszetek, ne akarjatok HTML-t és CSS-t íratni, amikor a kérdésből kitűnik, hogy nem egy gyakorlott számítógép felhasználóról van szó...
2012. márc. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hát naponta használom a gépet, meg megy sokminden de honlapot ami sima .hu-ra vagy comra végződik ,nem tudok csinálni:)

Köszönöm a válaszokat!

2012. márc. 4. 20:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy először tanulj meg weboldalt készíteni, és mikor az már megy, akkor utána gondolkozz azon, hogy MILYEN pénzthozó weboldalt készíts!... :-))
2012. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

20:22

„A html illetve css írását könyv vagy net segítségével nagyjából egy hét alatt meg lehet tanulni, és sokkal jobb weboldalakat össze tudsz dobni, mint sablonnal vagy kész programokkal. Hátteret, banner-t, logo-t stb. pedig Adobe Photoshopban olyat kreálhatsz, amilyet csak akarsz.

Tárhelyet saját már évi párezer forintért kapsz hozzá.”


Aha! Akkor a sok hülye programozót, grafikust stb. mind el lehet küldeni répát egyelni?


php-hoz mennyi idő kell? Egy kávé elfogyasztása tovább tart? Az adatbázisra mennyi időt kell fordítani?


Én 72 óta foglalkozom ügyködöm nyomdászat környékén, van pár vizsgám is, de ma sem állítom magamról, hogy mindent tudok.

2012. márc. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Statikus weboldal készítéséhez nem kell php.
2012. márc. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!