Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik a legnormálisabb...

Melyik a legnormálisabb munkaközvetítő?

Figyelt kérdés

Érettségim van, és egy kis bőrbetegség a kezemen.

Emellett erős fémallergiám, így nem igazán találok megfelelő állást.


Sürgősen kéne munka, így úgy gondoltam keresek egy közvetítőt.


Tudtok olyat ahol adnának így munkát?


2012. márc. 12. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó ideje munka nélkül vagyok nem először.

Van tapasztalatom.

Millió helyre jelentkeztem, személyesen is voltam közvetítőknél egyik se jobb a másiknál.

Csak a munkáltatókat hajtják mert azok fizetnek nekik a munkakeresőkkel nem igazán foglalkoznak. Sajnos ez nem csak az én véleményem hanem nagyon sok fejvadászé is, akik együttműködnek velük ilyen-olyan formában.

Fizetősbe ne menj bele nem is kérhetnének érte pénzt.

Talán egyet tudok kiemelni mégpedig a Manpowert. Ők is ingyenesek természetesen.

Talán tizen-akárhány éve még táviratot is küldtek nekem egy munka miatt mert nem volt telefonom.

Most is munka nélkül vagyok és be vagyok regisztrálva, frissítem az önéletrajzomat is de semmi. Ilyen helyekről ezt az egy alkalmat leszámítva még nem kaptam ajánlatot semmilyen formában. Mindig újságból, vagy ismerős útján helyezkedtem el.

2012. márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat :)

Azt kifelejtettem, nő vagyok :(

Mindenhol hangoztatják hogy egyenjogúság stb, ugyan már.

Nem egyszer volt, hogy egy megígért munka után visszahívtak hogy visszajött egy férfi dolgozni, bocs mégse kellek... pedig fiatal vagyok jó kondiban, gyerek a láthatáron sincs.

Tiszta röhej. Persze így rengeteg munkát nem is vállalhatok, pedig simán el tudnék végezni kőműves melót is.


Regisztráltam a Manpowernél, köszi mégegyszer!

2012. márc. 13. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!