Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az étkezési utalványok megszűn...

Az étkezési utalványok megszűntek vagy sem 2012-ben?

Figyelt kérdés
Most akkor még forgalomban vannak a papír alapú étk. ut.-ok vagy felváltotta az Erzsébet utalvány őket? Illetve kártya alapú étkezésik vannak-e még?

2012. márc. 13. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Még forgalomban vannak, tehát az elfogadóhelyek ugyanúgy elfogadják, csak újat nem fogsz kapni. Az új már SZÉP kártya vagy Erzsébet utalvány lesz.
2012. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem, akkor még dec. 31-ig elfogadják őket.
2012. márc. 13. 16:44
 3/9 anonim válasza:
ahogy a világnak vége úgy az étkezési utalványoknak is ... sajnálom... :-s
2012. márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az dec. 21-én lesz :D
2012. márc. 13. 16:52
 5/9 anonim ***** válasza:
vannak még erzsébet utalványon kívül is. pl a posta paletta nem szűnt meg.
2012. márc. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi még kapunk Ticket Restaurantot is, az Erzsébet kártya mellett.
2012. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én még 2012 dec. 31íg felhasználható Tesco ajándékutalványokat kapok mostanában, gondolom megmaradt a cégnek és kiosztják.
2012. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én meg ez év eleje óta nem kapok SEMMIT! Tavaly december végéig 9400 Ft kajajegyet kaptam. Ez évtől totál semmi. Közalkalmazott vagyok. Ez már így is marad, hogy semmi nem jár?
2012. márc. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Édesanyám is közalkalmazott, neki sincs idéntől kafatéria juttatás. Elvileg az önkormányzat dönti el, hogy ad-e vagy sem. Érdekes, mert nagy fideszes a város...
2012. márc. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!