Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Cipruson mennyi a fizetés?...

Cipruson mennyi a fizetés? Ketten mennyi idő alatt tudunk összeszedni 7-10 millió forintot?

Figyelt kérdés

Vőlegényem egyik volt évfolyamtársa kint valami középvezető szerűség egy szállodában és lehet, hogy ki tud minket is vinni. Hétvégre jön haza, akkor tudunk vele beszélni.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. márc. 13. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Cipruson a fizetés: 1257Euro 12 Cent, és kb. 475-6 nap alatt tudtok összeszedni ennyi pénzt, természetesen mosogatással, nyelvet nem kell tudnotok!
2012. márc. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
feltéve ha 0 kiadásotok van.
2012. márc. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Visszakérdeznék: Magyarországon mennyi idő alatt tudtok ennyit félretenni?
2012. márc. 14. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
ilyen munkalehetőség engem is érdekelne
2012. márc. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A szálloda biztosít szállást és kaját, azt nem tudom, hogy azért kell-e fizetni. De ha kell is, akkor kb. 2 év alatt össze tudjuk szedni a pénzt?

Magyarországon akkor tudunk összeszedni enni pénzt, ha megjelenik a tündér keresztanyám... :)

Párom fizetése elmegy az 55m2-es 4. emeleti lakásunk törlesztésére, az én 72 ezer forintkámból pedig hogy takarékoskodjak?

Azt hozzá kell tennem, hogy nem cigizünk, tehát azon nem tudunk spórolni, nem drogozunk, nincs drága hobbink és az italozás fogalma is kimerül abban, hogy veszünk havonta egy üveg vörösbort, és hétvégente megiszunk 1-2 pohárkával.

2012. márc. 14. 11:19
 6/9 anonim ***** válasza:
2 év alatt összespórolni? Ugyan! Nyugaton jobb az életszínvonal, de azért nem ennyivel. Pláne nem Cipruson. Még ha kaptok szállást, akkor is kell legalább 5-6 évnyi kemény spórolás. Ráadásul otthon hiteletek is van, azt is fizetni kell, kétlem hogy 2 év alatt összejönne. Én Nyugaton dolgozom és állítom, hogy jobb az életszínvonal, de ha valóban spórolni akarsz, akkor nem fogsz jól élni. Én 2,5 éve jöttem ki, nem spórolok, mert én élni akarok, nem pedig megélni.
2012. márc. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem is ott akarok jól élni. Néhány év után, mikor már ki tudom fizetni a hitelt, akkor szeretnék hazajönni és családot alapítani.
2012. márc. 14. 12:05
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Néhány év után, mikor már ki tudom fizetni a hitelt, akkor szeretnék hazajönni és családot alapítani."


Hidd el, sokan így vannak ezzel, de aki egyszer Nyugaton él, és megtapasztalja azt, hogy másként is lehet élni, az nem akar majd visszamenni. Én is otthon akartam lakást meg családot, de ebből nem lesz semmi, mert idekinn(Németország) olyan életszínvonalon élek, amilyenre otthon esélyem sem lenne sohasem.

2012. márc. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Évente kb 1.5-2 milliót félre tudtok tenni ha kint nem éltek nagy lábon.
2012. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!