Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik ember, aki keresett...

Létezik ember, aki keresett már pénzt a KMD-vel? Vagy MLM-mel?

Figyelt kérdés
Nem, eszem ágában sincs belefogni ilyesmibe. Úgyhogy senki ne adja itt a mesét, hogy milyen jó ez az egész, tényeket akarok hallani, mert a környezetemben páran bele akarnak fogni ebbe az őrültségbe... Nem azt mondom, hogy nem lehet MLM-mel pénzt keresni, de hogy egy kisember, aki kapaszkodókat keres, az tud-e???
2012. márc. 15. 14:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/184 anonim ***** válasza:
32%

Persze hogy tud. Ha nem tudna akkor nem léteznének működő MLM cégek. Egyébként itt is azok keresnek többet akik az elején szállnak be, hasonló egy piramisjátékhoz, itt is szintek vannak a tagok között (Multi Level) csak itt van egy tényleges szolgáltatás, vagy értékesítés a dolog mögött, ami miatt nem piramisjáték, azaz legális.


Egyébként én nem hiszek benne hogy hosszú távon működőképes lehet, mert a dolog akkor lenne szép ha fent tudná tartani a rendszer az exponenciális növekedését, de ilyen rendszer nem létezik, előbb-utóbb elfogynak a csatlakozók.

2012. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/184 anonim ***** válasza:
32%
A lényeg itt is az hogy a kitalálóik viszonylag rövid idő alatt keresnek sok pénzt, aztán amíg megy addig megy.
2012. márc. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/184 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ! És a Keresd magad Degeszre - mese habbal projektről mi a véleményed, persze ha már halottál róla? Érdekelne a véleményed, mert látom konyítasz a témához. Én feliratkoztam hozzájuk kíváncsiságból, de szerintem nevetséges amiket ígérgetnek/csinálnak... "Holnap indul az új programunk"->és két hónapra rá küldenek egy olyan ajánlatot, hogy vegyél tagságot ilyen videokonferenciás bisz-baszhoz, ami konkrétan pénzt nem termel, hanem arra jó, hogy toborozd a népet. Jah igen, fél év alatt ez a kettő volt a Carbon Credit mellett, amiben szintén nem láttam értelmet. De lehet csak én vagyok ennyire falusi... Bár tudtommal még senki nem keresett vele pénzt, mert kutattam utána a neten, hátha... Értelme van az MLM-nek, én mégse tudok senkit aki keresett volna vele, csak olyanokat, akik belebuktak. Nem értek hozzá, én csak a rossz tapasztalatokat hallom.
2012. márc. 15. 15:48
 4/184 anonim ***** válasza:
20%

Én tudok olyat aki keresett is vele, öcsémék üzemeltettek is egy MLM céget anno, és nem abból van ezeknek a cégeknek pénzük hogy konkrétan átverik az embereket, hanem az alattuk lévő szinteken lévők értékesítéseiből.

Azaz én csatlakozok ma, majd behozom Pistit, Marit, meg Gézát. Ezután én már nem csak az én értékesítéseim után kapok %-ot, hanem az övékéből is. Ha ők behoznak maguk alá még 9 embert, akkor én a 9 ember értékesítései után kapok %-ot, igaz már nem annyit mint a közvetlen alattam lévő Pisti, Mari, és Géza után.


Ezek a kifizetések valóban megtörténnek, ugyanis a cég üzemeltetőjének az az érdeke hogy nőjön a rendszer, neki sokkal több haszna van ha 1000 fő van a gépezetben, mintha csak 200. A rendszer pedig akkor fog nőni ha az emberek tényleg pénzt kapnak belőle. Ha nincsenek kifizetések akkor kb 2 hét alatt elmegy az összes tag, és normális munka után néz. :)

Ráadásul az az 1000 fő sokkal több vackot, vagy szolgáltatást el tud adni, amin szintén óriási haszon van.


Külföldön, főleg Németországban ennek sokkal nagyobb hagyománya van, ott hatalmas több millió tagot számláló rendszerek vannak, igaz ott legtöbbször valódi szolgáltatást, és értékelhető dolgokat értékesítenek.

2012. márc. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/184 anonim ***** válasza:
22%

"Ha ők behoznak maguk alá még 9 embert, akkor én a 9 ember értékesítései után kapok %-ot, igaz már nem annyit mint a közvetlen alattam lévő Pisti, Mari, és Géza után."


Bocs ebből a mondatból kimaradt egy fontos "is".

Így hangzik a helyes mondat:


Ha ők behoznak maguk alá még 9 embert, akkor én a 9 ember értékesítései után IS kapok %-ot, igaz már nem annyit mint a közvetlen alattam lévő Pisti, Mari, és Géza után.

2012. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/184 anonim ***** válasza:
92%

Ezt írod: "Létezik ember, aki keresett már pénzt a KMD-vel? Vagy MLM-mel?"


Utána meg: "Úgyhogy senki ne adja itt a mesét, hogy milyen jó ez az egész"


Nos, ha valaki szerint tényleg jó, akkor az ne válaszoljon? Az MLM rendszer jó, és működik. Telítődni gyakorlatilag soha nem fog. Egy fontos dolog van: a termék, amit árulnak, az piacképes-e a vásárlói áron, vagy sem. A hagyománnyal rendelkező MLM cégekkel hosszú távon bárki felépíthet magának egy akkora vállalkozást, amekkorát csak akar.


Ezzel szemben a KMD egy piramisjáték szerveződés, amivel leginkább csak a szervezők járnak jól. Ez kis logikával az ajánlatuk szövegéből kiderül. Rendelkezik egy nagy előnnyel viszont az MLM hálózatokkal szemben: azokat célozza meg, akik munka nélkül akarnak pénzt keresni, ilyenből pedig jóval több van, mint azokból, akik kemény munkával egy működő MLM hálózatot akarnak felépíteni. Ezért népszerű. És ezért van bukásra ítélve.

2012. márc. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/184 anonim ***** válasza:
100%

Ne keverjük már a piramisjátékot az MLM-el. A kettőnek kb semmi köze egymáshoz.

És pont olyan kezd el posztolni ilyenről aki nem ért hozzá. Ez benne a legszebb. :) :)

Ha azok keresnek csak vele akik az elején szálltak be akkor mi számít elejének? Vagy miért termelnek ki ezek a cégek a mai napig olyan embereket akiknek ez a VÁLLALKOZÁS (mivel vállalkozásról beszélünk) gyökeres változást hoz az életében?

2012. márc. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/184 anonim ***** válasza:
23%

"Ne keverjük már a piramisjátékot az MLM-el. A kettőnek kb semmi köze egymáshoz. "


Szerkezetileg nagyon is sok közük van egymáshoz.

A piramisjátékot azért büntetik, mert nincs semmiféle szolgáltatás, vagy termék a befizetések mögött, csak visszaosztják az új tagok befizetéseit a régi tagok között.

Az MLM cég is visszaoszt, viszont itt már valós termék, vagy szolgáltatás van a rendszerben, és fenntartható is a dolog mindaddig míg ezt a terméket/szolgáltatást értékesíteni tudják. Ez már teljesen törvényes.


Az hogy valaki hisz a dologban, valaki meg nem teljesen szuverén vélemény, én nem hiszem hogy abból kéne élnem hogy a baráti körömnek árulok kozmetikumot/kedvezmény kupont/vagy napi használati cikkeket.

2012. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/184 anonim ***** válasza:
100%

"Szerkezetileg nagyon is sok közük van egymáshoz.

A piramisjátékot azért büntetik, mert nincs semmiféle szolgáltatás, vagy termék a befizetések mögött, csak visszaosztják az új tagok befizetéseit a régi tagok között.

Az MLM cég is visszaoszt, viszont itt már valós termék, vagy szolgáltatás van a rendszerben, és fenntartható is a dolog mindaddig míg ezt a terméket/szolgáltatást értékesíteni tudják. Ez már teljesen törvényes. "


Inkább nézz ütána, hogy mi is az a piramisjáték, mert nem az amit leírtál.


"Az hogy valaki hisz a dologban, valaki meg nem teljesen szuverén vélemény, én nem hiszem hogy abból kéne élnem hogy a baráti körömnek árulok kozmetikumot/kedvezmény kupont/vagy napi használati cikkeket."


Az, hogy te miből akarsz megélni a te dolgod. Ennyi erőlvel ne nyiss semmilyen boltot vagy drogériát stb, mert ott is az ismerőseid is vásárolnak. Sőt termelő céghez se menj dolgozni, mert amit ott termelsz azt az ismerőseid fogják megvenni. Csak azt nem tudom, hogy ezzel a logikával milyen munkát lehetne csinálni.

2012. márc. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/184 anonim ***** válasza:
100%
A KMD-nek mi lenne a kényege? Mert erre nem sikerült még rájönni. Csak küldtek valami hülye levelet. Egyébként jobb oldalon mindig ugyanazok az arcok vannak. Én 23.-nak regisztráltam még tavaly és már akkor is ott voltak azok az írások. Ez sokat elmond a komolyságáról.
2012. márc. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!