Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik ember, aki keresett...

Létezik ember, aki keresett már pénzt a KMD-vel? Vagy MLM-mel?

Figyelt kérdés
Nem, eszem ágában sincs belefogni ilyesmibe. Úgyhogy senki ne adja itt a mesét, hogy milyen jó ez az egész, tényeket akarok hallani, mert a környezetemben páran bele akarnak fogni ebbe az őrültségbe... Nem azt mondom, hogy nem lehet MLM-mel pénzt keresni, de hogy egy kisember, aki kapaszkodókat keres, az tud-e???
2012. márc. 15. 14:06
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/184 anonim ***** válasza:
88%

Úgy látszik ez a kérdés már tényleg túl komplikált. :D :D :D


Szabolcs

2012. márc. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/184 anonim ***** válasza:
100%
ne feszítsd a húrt, Szabolcs, olyan jól esik a csend!
2012. márc. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/184 anonim ***** válasza:
88%

Pedig sokkal jobb röhögni. A nevetés pedig gyógyít. :D :D


Szabolcs

2012. márc. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/184 A kérdező kommentje:

Tegnapelőtti 17:41-eske! Köszönöm szépen az információkat! Igen, pl. eddig én sem tudtam mi

a különbség az MLM és a pilótjáték között. Köszönöm a tippeket, utánaolvasok ezeknek az MLM

cégeknek(az Amwayt ismerem csak), és ha lesz időm, akkor a könyvbe is beleolvasok/elolvasom,

illetve megosztom az ismerőseimmel.


22:51: Mivel most vagyok csak tisztában a fogalmakkal, így azt kell mondanom, hogy is-is.

Van olyan aki piramisjátékba akar belépni(nevét nem mondta, csak h miből áll),

az egyik valamilyen Wazzubról beszélt, aminek utánanéztem, és az a lényege,

hogy semmiféle pénzzel nem kell beszállni, csak meghívni magad alá az embereket és dől a lé.

Van olyan ismerősöm is, aki az Amwayyel szenvedett itt a faluban, nem nagyon talált a termékekre

vevőt. Pl. van egy 7000Ft-os mosópor, amiből harmadannyi is elég. A Manci néni azt mondja,

hogy mért venné ezt meg mikor ott a jó olcsó Dosia, a Maris pedig azt mondja, hogy ez neki

egyszerre sok pénz. A Józsi bácsi, pedig vett egyet, de ugyanannyit rak belőle, mint

a másik mosóporból, és aztán megbánja, hogy ilyen drágán vett mosóport(pedig elmondtad neki

hogy ne rakjon annyit, de a szokás nagy Úr). Pedig tényleg iszonyat jó minőségű

termékeik vannak(magam nevében csak egy súrolószerről beszélhetek, amit vettem tőle, aki

még vett az mondta, hogy ez is, meg amaz is csudajó), de hiába, mert én sem veszem meg,

mert nem tehetem meg. Tehát nem ment neki az üzlet... De egy megint másik emberke most el

akarja ugyanezt kezdeni(itt lakik az utcánkban)...


Többiek! A ti kommentjeiteket is olvasom/feldolgozom agyilag, csak azért nem reagálok külön

rájuk, mert értelmeset nem tudok hozzászólni, mert nem értek hozzá!


Köszi mindenkinek!

2012. márc. 18. 17:29
 95/184 anonim ***** válasza:
94%

Ha szerinted szenvedés akkor minek akarsz belekezdeni bármilyen ilyen dologba?

Eleve a felfogás rossz, hogy "szenvedés". Ha arra koncentrálsz ami rossz akkor csak azt fogod látni.


Szabolcs

2012. márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/184 anonim ***** válasza:
94%

És az illető mégis mennyi embert keresett meg vele pontosan? Sokan a kezdeti nehézségek után feladják.


Szabolcs

2012. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/184 anonim ***** válasza:
100%

ma 17:29 Igen. Ha MLM üzlet építésére adod a fejed, pontosan azzal a kihívással kell megküzdened, mint az ismerősöd. Ha nem veszik, ki kell várnod, míg szép lassan kedvet kapnak hozzá. Ha Jóska bácsi rosszul adagolja, meg kell tanítani jól adagolni, ha a faluban nem találsz vevőt el kell menni a szomszéd faluig, sőt a következőig. Túl kell élni a frusztrált marhák (figyeld meg, mindjárt megjelenik egy, büszkén vállalva magát) és a széltől is óvni akaró jóindulatúak károgását, és közben tanulni, tanulni, tanulni.

Ez egy kihívásokkal teli út, és sokan föladják közben, de az életben mindig így van. Ha valami igazán klassz dolgot akarsz elérni, az odavezető út nem lesz könnyű, különben mindenki azon járna. Arra azonban vigyázz, hogy ne ebből akarj megélni. Amíg eléred, hogy ebből stabil jövedelmed legyen, eltelik valamennyi idő. Aztán ha nem hátráltál meg, és végigmentél az úton, és stabil jövedelmed van egy MLM üzletből, akkor eldöntheted, hogy szánsz-e még időt az egyéb jövedelmeid megkeresésére.

2012. márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/184 anonim ***** válasza:
88%

Ez a sikerrel kapcsolatos kérdés tényleg ilyen nagy fejtörést okoz? :DD :DD

Ilyenkor hol vannak a nagy megmondóemberek? :)


Szabolcs

2012. márc. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/184 anonim ***** válasza:
100%

Szabolcs. Amikor valami érdekes kérdést teszel fel amire nem tudják a választ akkor mind lapítanak. Bezzeg amikor trollkodni lehet akkor itt liheg az összes.


Gábor

2012. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/184 A kérdező kommentje:

"Ha szerinted szenvedés akkor minek akarsz belekezdeni bármilyen ilyen dologba? "

"Nem, eszem ágában sincs belefogni ilyesmibe." --> ez elkerülte a figyelmed? Mielőtt leosztasz, legalább olvasd el rendesen hogy miket írtam(főleg, hogy az emberke szempontjából írtam, hogy "szenvedett"). Szimplán érdekel a téma. Egyébként meg alapból nem vagyok negatív felfogású, ha tudnád milyen projekteket bevállaltam az elmúlt két hónapban, és mekkorát estem pofára... Olyan optimizmussal futottam neki az egésznek, és csak csináltam és csináltam, mégse jött össze. Na jó, nem tudom leplezni, hogy mennyire elvesztettem a bátorságomat meg az életkedvemet is(am. köze nem volt a projektnek az MLM-hez, csak szólok).


Egyébként meg nem tudom pontosan mennyit keresett, nem közölte, csak azt hogy le van törve, mint a bili füle, mert hiába erőlködik, nem megy.



Tegnap 18:16: Köszönöm neked a jótanácsokat!

2012. márc. 19. 19:33
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!