Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen esélyem van USA-ba...

Milyen esélyem van USA-ba programozóként?

Figyelt kérdés
Még középiskolás vagyok, és informatikai szakközépbe járok. Nagyon szeretem az informatikát. Azt hallottam világszilvonalon a 3-4 legkeretesebb szakmája. Ha jól tudom Mo. is ált. 1 hónap alatt keresnek 300-500 ezer forintot. Szerintetek milyen esélyem van Amerikába jó angol nyelvtudással? És ott egy hónap alatt kb. hány $ keresnék?

2012. márc. 15. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz, mert mostanság kb. a lehetetlennel egyenértékű a munkavállalási vízum megszerzése az USA-ba.


De angliába mehetsz vele, 2000-2500 font / hó kezdő fizetésre számíthatsz.

2012. márc. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha leteszem az amerikai állampolgárságot, akkor már jó esélyekkel indulhatnák? Persze ez feltelezés, mert meg van szabva hány évig kell ott tartózkodni, hogy le tegyem az esküt meg ilyenek.
2012. márc. 15. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:
amerikai állampolgárságot 5 év jogszerű tartózkodás után lehet kapni. Mivel munkavállalói engedélyt egy átlagos ember nem kap, így állampolgár sem lehetsz! Gyere Angliába, én is programozóként dolgozom idekinn és jól keresek.
2012. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az USA állampolgárság nem úgy működik, hogy odamész és "levizsgázol"....


Először ott kell élned életvitelszerűen X évig - na ez az, amire mostanság nem kapsz majd engedélyt és itt úszott is a terv.

2012. márc. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen a válaszokat. Másodikként nekem is Anglia merült fel. :)
2012. márc. 15. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!