Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Durván mennyi különbség van...

Durván mennyi különbség van egy általános iskolai alsós, egy felsős és egy középiskolai tanár fizetése között? Vagy nagyjából ugyanannyi? És az mégis mennyi kb?

Figyelt kérdés
Tanárnak készülök csak azért kérdem, de nem lenne baj, ha meg is lehet élni belőle...
2012. márc. 16. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
közalkalmazotti bértábla...
2012. márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Andizsuzsi ***** válasza:
Pedagógus fizetése attól függ, hogy milyen iskolai végzettsége van, és hány éve van a pályán. Nem függ attól, hogy milyen iskolában és milyen tagozaton tanít.
2012. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A fizetés nagyon kevés! Ha újra kezdhetném, s tudnám, hogy milyen szar világ lesz nem mennék pedagógusnak!
2012. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amilyen kibeb@szott hülye gyerekek vannak mostanság és amennyire nincs semmilyen eszköz a tanár kezében az ilyen hülyegyerekek fegyelmezésére... Az vagy fanatikus vagy bolond aki tanárnak áll.
2012. márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A probléma ott kezdődik, hogy a diploma még nem garantálja, hogy állást is kapsz. Nagy leépítések várhatók az oktatásban, a következő években. Talán pont akkorra lesz vége, mire végzel, de az azt jelenti, hogy egy csomó állástalan egykori tanárral és katedrát sosem látott tanári diplomással kell versenyezned, ha valahol meghirdetnek egy állást.
2012. márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Á, értem és köszönöm a válaszokat :) én mindig tanár akartam lenni :) úgy terveztem, hogy elvégzek egy történelem - magyar szakot Pécsen vagy ELTÉn és visszamennék tanítani a mostani szakközépiskolámba vagy történelmet vinném végig és régész. Csak az meg elég zárt társaság... Még egyszer: köszönöm a válaszokat :)
2012. márc. 16. 23:29
 7/10 anonim válasza:
én is magyar és töri szakos vagyok, nettó 130-at keresek 10 év tanítás után, én a magyar szakot nem csinálnám újra, inkább egy nyelvszakkal párosítanám, azzal jobban jársz
2012. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
a tanárok túl vannak fizetve egy évben 4 hónapot nem dolgoznak hetente csak 16-órát dolgoznak mint más pl:48 min de vannak akik ettől csak többet dolgoznak minimálbérért.
2014. jan. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Tied a pálya, mehetsz tanárnak, ha szerinted ilyen jó!!!

2014. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha lehetne csak annak mennék legjobb szakma.
2014. jan. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!