Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felsőfokú végzettséggel és 2...

Felsőfokú végzettséggel és 2 nyelvtudással és informatikai ismerettel milyen közmunkát tudnak ajánlani egy nőnek? 8 vagy 4 órás munkát adnának?

Figyelt kérdés
Fizikai munkát, árkot ásni nem bírnék.Viszont félek, hogy mivel nő vagyok, takarítói munkát ajánlanának. 2 éve nem találok munkát, a munkanélküli központ viszont semmilyen munkához nem közvetített ki.

2012. márc. 18. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
A takarítói munka a legesélyesebb.
2012. márc. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt hallottam,hogy esetleg az Önkormányzatnál ajánlanának munkát.
2012. márc. 18. 20:30
 3/12 Sándor G ***** válasza:
85%

kormányhivatal munkaügyi kp.az.

Nem fogsz nehéz fizikai munkát kapni, az biztos, söprögetés vagy takaritás, szemétszedés ,esetleg levélkihordás várna rád.

A 47ez.ft ot kapod majd, én sem tudok elhelyezkedni,+alkalmi munka sincs,3szakmával, szégyen ez az ország,nincs termelés, nem kellenek az emberek sehova.

Árakat meg emelik, nem nem lehet +élni, ebből a pénzből.

2012. márc. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%

Felsőfokú végzettséggel, 2 nyelvtudással és informatikai ismerettel inkább menj külföldre dolgozni. Jobban jársz.


Hacsak nincs valami nyomós okod itt maradni, lépj le, mert ebben az országban csak rosszabb lesz.

2012. márc. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Mondd Magyarországnak azt, hogy Auf wiedersehen és menj ki külföldre,ott utcaseprőnek,takarítónak,mosogatós lánynak lenni sem szégyen és kifizetődő is.Ezt az országot pedig majdnem mondtam egy csúnyát, hogy mit csinálj vele.Az ember anyagcseréjével kapcsolatos.
2012. márc. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Ez egy semmire való szar ország.Csak azt nem értem mit ártottam én az Istennek,hogy ilyen szar országba kellett megszületnem.
2012. ápr. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
az ország olyan, amilyenné tesszük, meg amilyenné hegyjuk, hogy tegyék
2012. ápr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, a legmagasabb isk végzetséggnél egy fokkal alacsonyabb fokú munkát adhatnak, annál alacsonyabbat nem.


Pl egyetemi végzettségűnek felajánlhatnak érettségivel végezhető adatrögzítő munkát, egyszerű kubikos munkát már nem.


Vagy lehet rosszul tudom

2016. jan. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%

hatosnak:


Jót derültem a kommenteden.. :D

Na, van egy olyan könyv, hogy A lekünk útjai. Ezt elolvasod, rájössz arra, hogy a jelenlegi életünket, születésünk helyét stb mi választjuk magunknak, születésünk előtt, mégpedig egy olyan testet, mely a legjobban szolgálja lelkünk fejlődését.

2016. jan. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem mehetek ki külföldre, mert a szüleimet kell gondoznom.
2016. jan. 23. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!